Järjehoidjad

Tastyland

Alternatiivsed nimed:

Tastyland on fusioon-puslemäng mobiilplatvormidele. Graafika on värviline, mängu ajal jääb mulje, et vaatad multikat. Muusika loob mängus lõbusa atmosfääri ja kõik mängitavad tegelased on hästi häälestatud.

Aastal 2048 tabas haldjate linna võimas loits, selle juhtumi tagajärjel külmusid linn ja kõik selle elanikud jäässe. Sa pead eemaldama needuse, äratades haldjad ellu ja aitama haldjaolenditel uus kodu leida.

Õnneks on teie käsutuses võimas termotuumasünteesi võlujõud!

See ei juhtu kohe. Vajalik on samm-sammult taasluua kadunud maailm ja selle elanikud.

  • Avastage ümbritsevaid maid, hajutage needus kõikjal, kuhu lähete
  • Hankige ressursse, et luua tööriistu, mis on vajalikud kurjade loitsude murdmiseks
  • Kaotatud struktuuride taastamine
  • Liituge tükkidega, et tuua haldjad ellu
  • Ehitage linn uuesti üles ja muutke see paremaks ja kaunimaks, kui see oli enne loitsu tegemist

Kõigi nende toimingute järel äratate vaenulikust maagiast uinutatud maailma uuesti ellu ja muudate selle selliseks, nagu soovite.

Ülesanne pole lihtne ja selle täitmine võtab palju aega. Üksinda on see ülesanne võimatu, kuid edenedes on teil üha rohkem abilisi, kui neid lummatate.

Leidke oma ainulaadne linnakujundus. Püüdke panna nende uue maja elanikud senisest paremini elama.

Ühendage haldjad, et saada võimsamaid olendeid, kellel on tugevamad võimed ja anded, mis tähendab, et nad saavad aidata teil külmunud maailma kiiremini taastada.

Mängus saate kombineerida rohkem kui 200 olendit. Rohkem kui 600 ühendatavat eset võimaldavad teil luua oma linna jaoks mis tahes esemeid ja kaunistusi.

Suur hulk ülesandeid ei lase sul Tastylandi mängides igavleda. Teid ootab rohkem kui 300 taset. Iga järgmist ülesannet on pisut keerulisem täita kui eelmist, kuid see võimaldab teil luua keerukamaid objekte.

Proovige mängu iga päev sisse logida ja teid premeeritakse selle eest igapäevaste ja iganädalaste sisselogimisauhindadega.

Mängusisene pood värskendab oma laoseisu mitu korda päevas. Selles on teil võimalus osta linna jaoks mõeldud esemeid ja kaunistusi nii mängusisese valuuta kui ka pärisraha eest. Sageli müüakse asju helde allahindlusega. Tavaliselt juhtub see hooajaliste pühade ajal. Kuid sellistel päevadel ei rõõmusta teid mitte ainult poe allahindlused. Pidulikel üritustel osaledes võid võita auhindu. Proovi mängule rohkem aega pühendada, sest teistel päevadel pole selliseid auhindu võimalik kätte saada.

Ärge unustage mängu värskendusi kontrollida. Arendajad täiendavad maagilist maailma suure hulga elanike ja uute territooriumidega.

Android-s saate

Tastylandi tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakka mängima kohe ja ärata haldjate maailm igavesest unest, täiustades seda kõigi elanike mugavuse huvides!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more