Järjehoidjad

Tauri maailmas

Alternatiivsed nimed: Tauri maailmas

Aeria Games, on välja andnud oma uue brauseri nimega Tauri maailm mäng. See ulme reaalajas strateegia mäng brauserit, mis on unikaalne visuaalne efekt põhineb joonised Leonardo da Vinci.

TAURI mäng jutustab uues majas, mis lõi inimkonna. Te mängida Tauri Maailm ja osaleda ehitamise, laiendamise ja suurendada suurus ja tugevus kolooniad saarel. Mängijad saavad arendada oma infrastruktuuri saarel, nad laiendada ja kolida uude asukohta kasutades kõrgtehnoloogiat nagu kolonisatsioon laevad. Kui mängijad on võimelised hallata oma ressursse ja territooriumide targalt, nad saavad minna sõtta ja vallutada uusi maid Tauri World võrgus.

Enne mängima Tauri World, veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128MB. Tauri World registreerimine ei võta palju aega ja lihtne:

1. Pealehel looge login

2. Sisesta turvaline salasõna

5. Vali "Enter".

Tauri World mäng on mitmeid funktsioone.

Esimene mäng on ulatuslik süsteem TAURI hooneid ja sõidukeid. Te võite alustada luua erinevate hoonete, suurendada ja kasutada rohkem kui 20 erineva laevu, mis võimaldab mängijatel spioon koloniseerida või alustada sõda.

Teiseks on mäng TAURI äristrateegiat. Läbimõeldud müügistrateegia saab kiirust kodumaise majanduse arengut ning toetada liitlasi kaubeldes mängijad või oksjoneid.

Kolmandaks Tauri World Online on ulatuslik võidelda süsteemi. Te kuulute erinevaid tehnoloogiaid saab kergesti mõjutada sõja käigus, mõjutavad kõik kangelased, üksused, rünnak ja kaitse parameetrid.

Game TAURI, mis toimub reaalajas, on online mäng täiustatud süsteemi, sõltuvust ja mitmekihiline struktuur. In Tauri World Online leiad umbes 20 liiki hoonete erinevate kaitsesüsteemide, lennukite ja maapinna ühikute - kokku 25 tüüpi hoonete töötati.

Unique kolonisatsioon Tauri World Internetis loodi tahtlikult annab mängijatele võimaluse lahendada planeedid, sealhulgas kaheksa saartel valduses iga planeete. Saate filtreerida planeedi ja sektori Tauri World online, kus sa tahad elada.

Algselt peaeesmärk mängu Tauri World online on arendada ühte valitud planeete. Mõne aja pärast, kui sa tasemeni, koloniseerimine teised planeedid oleks võimatu.

Platform Tauri World mäng on üks paljudest sihtkohtadesse, kuhu püüelda. Tänu platvorm on sul võimalik liikuda sujuvalt saarte vahel. Puksiirid mäng TAURI kasutada kiireks transportimiseks teisi laevu. Platvorm võib ka ehitada kosmoselaev koloniseerima uut planeeti, ja teleport laevade kiire (aega mõne sekundi).

Security indikaator valdkonnas Tauri World Online saab määrata kaitse võimu valdkonnas. Pea meeles, et kaitsev väli kaitseb sind rohkem kui üks kord.

Sa hallata oma saar Tauri maailm mäng. Samuti saab vaadata ja luurama vaenlase ja jagada sellega laevastiku saartel. Tauri maailmakaardil online, näed küpsusastme saare tegevust kontrollida konkreetse mängija või kahjustatud alade ümber saarte sõjaseisukorra. Võite kasutada meritäht vasakul servas liikuda kaardil Tauri World Online.

Heroes ja boonused lihtsustada Tauri maailm mäng. Tänu lisatasud ja mõned kangelased, saate kiiresti, tõhusalt ja odavalt toota tehnoloogia ühikut.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more