Järjehoidjad

TDP4 Team Battle Online

Alternatiivsed nimed: TDP4 Team Battle Online

TDP4: Team Battle Online - tasuta veebipõhine multiplayer dünaamiline tukk. Mäng on klassikaline shooter gameplay mis nõuab mängijad olla jaotatud ühistööd. Osalejad ühtlustuma grand lahingud verised lahingud ja püüda igal juhul võita ihaldatud võidu. Kiire reageerimine, julgust, aktiivsust ja relvade võimsus on otsustava tähtsusega, et aidata meeskonda saavutada oma eesmärke. Üldiselt TDP 4: Team Battle mäng suudab rahuldada iga kasutaja, kui on nii palju kui kolm erinevat režiimi: lihtne, meeskond ja otsingul. Kogemused kõik parim ja tunda adrenaliini tõuseb iga kord verd ootuses uued ohud! Tule juba! Usun, et sa oled võimeline saada parimatest parim!

TDP 4: Team Battle registreerimine ei sõlmides vastava rea ​​järgmisi andmeid: e-posti aadress, parool, valiku. Siis vajuta nuppu "Play Now" ja transporditakse maailm täis unustamatuid seiklusi. Hea meel, et mängida TDP 4: Team Battle on kättesaadav kõigile huvitatud. Süsteemi nõuded ei karda oma taevani, nii et saate nautida gameplay ja arvuti abil keskmine konfiguratsioon. Peaasi - et Interneti-ühendust, ja muidugi, kaasaegne brauser.

Alates TDP 4: Team Battle mängida, siis tuleb kindlasti proovida kõik tema režiimi. Nii Pakume

- "Deadly Game" (üks vastu, sa pead võitlema igast küljest)

- "Deadly Game Team" (saadaval mängida sinine ja punane meeskond - valik on sinu)

- "Pildista sisse" (Teie meeskond saab punkte koordinaatidega vaenlase lipud ja tuleb proovida haarata neid).

Juuresolekul kolme liiki lahinguid muudab gameplay veelgi põnevam, sest niipea, kui üks saab igav ilma probleemideta minna teisele. Miks languishes igav oma vabal ajal, kui teil on võimalus nii rikas, et oma aega?

Mäng TDP 4 võimaldab teil teenida vahendeid saada kogemusi ja mündid aare Punkte meeskond ja pidevalt pumbata oma kangelane. Tuleb öelda, medaleid, teenida, et kuigi raske, kuid üsna reaalne. Aga iga medal anda täiendavaid märkusi. Võite parandada relvi, mistõttu on võimsam ja tõeliselt tappev. Muide, on olemas spetsiaalne pood, kus saab valida mida iganes sa tahad, vaid peavad olema vahendid, et maksta oma soove. Lisaks arsenal relvi mäng on üsna mitmekesine. Sul on võimalik ära väga Multimode relvi. Seega osta cool käik ja näita vihatud vaenlased, mida sa võid teha! Muide, konkurente on nagu arvuti loodud tegelased ja tegelikud.

Lisaks uuele tasemele esitatakse koos võimalus omandada kasulikke objekte varem ligipääsmatud, siis ikka saab parandada selliseid parameetreid nagu täpsus, kaitse-, tervishoiu-, explosiveness, võim, õnn jne Noh, kui sa lõpuks otsustanud koondama oma liitlasi, on oodatud liituma klanni. Koostöö teiste nick piires laiendada oma võimalusi. Seal on palju teha, kuid sul on aega pöörata tähelepanu mitmekülgne gameplay - ja kõik läheb nii hästi kui võimalik!

Hinnang süsteemi TDP 4: Team Battle online ei lase teil lõõgastuda. Vaimu konkurents saab kasu ainult! Kes ei taha, et võita meistrivõistlustel? Ära raiska aega asjata sama! Oma teed kuulsuse Te võite alustada kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more