Järjehoidjad

Torm tõuseb

Alternatiivsed nimed:

Tempest Rising on reaalajas strateegiamäng, mida saate mängida arvutis. Graafika on hea, pilt on väga realistlik. Mängus näete palju lõigatud stseene. Häälnäitlemist tegid professionaalsed näitlejad, muusikat on meeldiv kuulata.

Inspireeritud 90ndate ja 2000ndate RTS-i strateegiatest. Kuid samal ajal üritasid nad žanri täiustada. Kui hästi see neil õnnestus, otsustate ise, kui mängite Tempest Risingut.

Selle žanri mängude algülesanded:

  • Uurige maardlate asukohta ja korraldage ressursside kaevandamist
  • Alustage ja kindlustage baaslaager
  • Töötada välja tehnoloogiaid, mis parandavad varustust ja relvi
  • Looge piisavalt suur armee, et vaenlane vaos hoida

Mängu sündmused arenevad tänapäeval, kuid maailmas, kus ajalugu on valinud alternatiivse tee. On kolm fraktsiooni, millest igaühel on oma omadused, tugevad ja nõrgad küljed ning moraal. Ükskõik milline neist on saadaval. Lugege funktsioone ja otsustage, milline fraktsioon sobib teie valitud mängustiiliga kõige paremini. Igal mängitaval fraktsioonil on ainulaadsed lahinguüksused. Võita on võimalik kummagi poole valides, mäng on heas tasakaalus.

Karmis mängumaailmas toimub ülemaailmne sõjaline konflikt, milles üleilmsete kaitsejõudude rahuvalvekorpus ja Tormi dünastia väed võitlevad ülekaalu pärast. Pärast väikest treenimist peate kampaania ajal valima ühe neist jõududest ja aitama tal võita. Lõpetage mõlemad kampaaniad, mis sisaldavad 15 missiooni, et avastada kaks erinevat lugu. Iga missiooni jaoks saate oma armeed vastavalt ülesannetele kohandada.

Ilmaanomaaliaid, mida nimetatakse tormiks, esineb planeedil regulaarselt, kuid need ei ole tavalised tormid. Proovige leida unikaalseid esemeid nimega Storm Creepers. Need esemed võimaldavad teil saada tugevamaks kui teie armee ja neid uurides mõistate planeedi tormide päritolu. Pärast info avalikustamist nende ilmaanomaaliate ilmnemise põhjuste kohta ei muutu mängimine lihtsamaks, sest mängu tuleb teine jõud, millega tuleb arvestada.

Mitmikmängurežiim on olemas. kampaaniad, kuigi väga huvitavad, on ettevalmistus mänguks tõeliste vastastega.

Saate võistelda nii üks ühe vastu kui ka režiimis, kui vastaseid on mitu. Võidu korral võitleb teiste mängijatega, suurenda reitingut. Mida kõrgema taseme saavutate, seda heldemaid auhindu võite oodata. Internetis on võimalik mängida nii oma sõpradega kui ka valides vastasteks juhusliku mängija või isegi mitu. Armee seadistamine enne lahingut ei mõjuta mitte ainult kampaaniamissioonide läbimist, vaid aitab teil võita võrgulahinguid.

Püüdke oma vastaseid alati tõsiselt võtta ja ärge kunagi pidage neid nõrgaks enne, kui olete võitnud.

Kahjuks ei saa te arvutisse PC tasuta alla laadida

Tempest Rising. Mängu ostmiseks minge Steami portaali või vaadake arendajate ametlikku veebisaiti.

Installige mäng ja mängige kohe, et mõistatuslike tormide müsteerium lahti harutada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more