Järjehoidjad

Templijooks 2

Alternatiivsed nimed:

Temple Run 2 on jooksjamäng mobiilseadmetele, mis erineb teistest selle žanri mängudest. Näete suurepärase kvaliteediga 3D-graafikat, mis kordab täielikult arvutiversiooni graafikat. Pildi kvaliteet sõltub otseselt teie seadme võimsusest. Häälnäitlemine ja muusikavalik peaksid meeldima enamikule mängijatele.

Mängu nimest selgub, et marsruudid kulgevad läbi templite, kuid see pole päris tõsi.

Mängus olevaid templeid on tõepoolest üsna suurtes kogustes, kuid kõik ei piirdu nendega. Linnulennult leiate kaljude vahelt palju rasse.

  • Jookske marsruute üle kogu maailma
  • Muutke õigel ajal oma jooksusuunda ja vajadusel aeglustage
  • Imetlege maastiku uskumatut ilu
  • Jälgige tempo muutumist, et mitte võistlust kaotada
  • Valige varustus enne võistlusi

See ei kõla keeruliselt, kuid tegelikult ei ole Temple Run 2

lihtne mängida

Õnneks on arendajad mõelnud pakkuda mängule selgeid õpetusi, mis näitavad teile parimat viisi erinevat tüüpi takistuste ületamiseks.

Mäng ei ole nagu tavalised jooksjad, keda olete varem näinud. Siin ei saa te lihtsalt valida, millisel rajal peategelane jookseb. Teie ülesanne on samal ajal nii lihtsam kui ka raskem. Ilma teie käsuta tegelane ei pöördu marsruudi kurve järgides, selle eest peate hoolitsema. Kõik manöövrid tuleb sooritada mitte viimasel hetkel, vaid eelnevalt kiirendust arvesse võttes. Enne pööret libisemine aitab kaotada liigset kiirust. Ka saltod ja erinevad rullid lihtsustavad oluliselt marsruutide läbimist.

Igal maastikutüübil on oma ainulaadne takistuste komplekt. Enne võistlust valige, kus täpselt soovite võistelda.

See võib olla:

  1. Kõrged mäed
  2. Tumedad miinid
  3. Troopilised või lehtmetsad

Ja muidugi palju erinevate arhitektuuristiilide ja ajaperioodidega templeid.

Mängus pole vaenlasi peale ühe, kes sind jälitab. Kuid peamine vaenlane on teie tähelepanematus ja füüsikaseadused, mis ei allu mängija tahtele.

Tempo tõuseb järk-järgult ja maastik muutub raskemaks. Saate teada, kui kaua saate iga marsruudi läbimist kiirendada, vältides samal ajal surmavaid lõkse.

Sa põgened põhjusega. Eduka põgenemise korral on sul võimalik varastada kaitstud kohast hinnaline iidol.

Ärge oodake, et läbite iga marsruudi esimest korda. Marsruuti edasi liikudes ja järk-järgult õppides on teil lihtsam seda mööda joosta, isegi kui esimesed katsed ebaõnnestusid.

Koguge teel ebajumalaid. Osalege pühadeüritustel. Kohandage kangelase välimust. Tehke oste mängupoes.

Nagu paljudel teistel mängudel, on ka osavõtul auhindu.

Uuendatakse sageli uute marsruutide ja varustusega.

Temple Run 2 saab Android-s tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Kui sulle meeldib parkour või meeldivad lihtsalt kiire tempoga mängud, kus iga sekund loeb, installi see mäng kindlasti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more