Järjehoidjad

templijooks

Alternatiivsed nimed:

Temple Run on üks parimaid jooksjamänge mobiilseadmetele. Suurepärase kvaliteediga graafika ja hästi teostatud häälnäitlemine muutsid mängu uskumatult populaarseks kogu maailmas.

Vähed asjad võivad olla põnevamad kui tagaajamine. Ja just selline põnev seiklus ootab teid mängus.

Kõik ei saa olema sugugi lihtne, sest jälitajate hord tormab sulle järele, kuid auhindade eest tasub võidelda.

  • Vältige tagaajamise ajal lõkse
  • Hüppa üle kuristikest ja väldi takistusi
  • Jälgi marsruuti ja pööra õiges suunas ajas
  • Koguge teel münte ja juveele

Temple Run'i saate mängida üksinda või võistelda agilitys ja kiiruses miljonite mängijatega üle maailma.

Kuid võrgumeistrivõistlustele pääsemine pole nii lihtne. Esmalt tuleb läbida väike koolitus ja koguda piisavalt münte, et võistlusel osalemise eest maksta. Siin saate võita kõige väärtuslikumaid auhindu.

On oluline, et tegelane teile meeldiks, kohandage tema välimust oma maitse järgi. Muutke oma soeng, riided ja riietus vastavalt oma eelistustele.

Isegi kui teil on selliste mängude kogemus, ei pruugita mõnda taset teile esimest korda esitada. See on normaalne olukord ja ei tohiks olla liiga ärritunud. Uurige rada paremini, võib-olla pole te märganud pööret, mis viiks teid lihtsamale teele.

Mängul on palju erinevaid asukohti, millest igaüks on ainulaadne ja mitte nagu teised.

nende hulgas:

  1. Lukud
  2. Mine
  3. Templid
  4. Sügavad metsad
  5. Läbimatud mäed

Ja muud uskumatud kohad.

Te kohtate erinevatel marsruutidel erinevat tüüpi takistusi. Peame välja töötama strateegia, et neist kõigist üle saada.

Pealegi, erinevalt paljudest teistest mängudest, põhjustab sel juhul enneaegne pööre ebaõnnestumise. Tegelane ei lülitu ise sisse, seda tuleb meeles pidada.

Kindlasti tuleks vaadata mängusisest poodi. Vahemikut uuendatakse iga päev. Ostmiseks on saadaval boostereid, varustust ja dekoratiivesemeid. Soovi korral saate kulutada nii mängusisest valuutat kui ka pärisraha.

Mida kauem mängite, seda lihtsam on teil. Seda soodustavad saadud kogemused. Kui te ei unusta iga päev mängu vaadata, saate osalemise eest tasu. Need võivad olla võimendid või muud kasulikud esemed.

värskendused toovad mängu rohkem ülesandeid, varustust ja uusi asukohti. Kuigi teise osa ilmumisega keskendusid arendajad sellele.

Suurte hooajaliste pühade ja muude ürituste ajal on teil võimalus osaleda temaatiliste auhindadega erivõistlustel.

Mäng on väga populaarne ja see pole juhus. Ta on üks selle žanri eelkäijatest.

Saate Android-s tasuta alla laadida

Temple Run, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Kui sulle meeldivad kiired tagaajamised ja kalliskivid, siis sa ei suuda vastu panna ja sa peaksid kindlasti mängima Temple Runi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more