Järjehoidjad

TERA Online

Alternatiivsed nimed: TERA Online

TERA Online - fantastiline multiplayer rollimäng kliendiga. Internetis projekti alustati jõupingutuste kaudu kaks ettevõtet. Looja tegutseb Bluehole Studio ja kirjastaja - NHN Corporation. Ühekordne tasu võimaldab TERA laadida ja sukelduda veekeeris põnevaid seiklusi. Sa reisida ümber maailma sündis organite Arun ja Balls - kaks magavad hiiglasi. Alustades tutvuda Abroberiey sa leiad end ümber tohutu avarusi koosneb kahe mandri ja palju väikseid saari. Kõik asukohad on väga erinevad omavahel ja varjata uskumatu üllatusi. Kuigi see on täiesti avatud maailmas ja armastavad tiir läbi uurimata valdkonnad hoiab teid kinni! Jube koletised, kes kohtub oma tee tuleb halastamatult hävitatud ja töökohti, mis ilmub esinemise olukord peaks toimuma täiesti. Mängimise ajal iseloomu arendab ja muutub tugevamaks. Iga päev sa tõenäoliselt enesekindlamad oma võimeid ja osalevad lõputu lahingud on lihtsalt rõõm. Võidelda süsteemi - üks tugevusi mängu. Muide, üks mängija on võimeline vastu pidama kogu rahvamassi vaenlased, mis kõige tähtsam, omandada vajalikke oskusi. Lähemas lahingut peavad saama valida suuna mõju ja meisterlik eesmärk. See pole veel kõik kasu projekti ja hindab kõiki fun saate kiipe, kui hakkate mängima TERA.

Kui osta ja paigaldada mäng klient on arvuti saab nautida oma dünaamika, ebaselgus ja ilu. Märka nimekirja süsteemi miinimumnõuded gameplay: CPU P4 2,5 MHz, graafikakaart ATI Radeon 9600 või NVIDIA GeForce 6600 (128 MB mälu ja 2. 0 shaders) DirectX 9 ühilduv. 0C; 20 GB vaba ruumi kõvakettal ja 1GB RAM. Kui need parameetrid on normaalne, paigaldamisega mäng ei ole probleem.

Seega soovitud mänguasi arvuti ja te olete just alustanud mängida TERA. Kust alustada? Esiteks, sa pead minema läbi proloog, mille ajal te kontrollida oma iseloomu tase 20. See aitab mõista, kas sulle meeldib valitud klassi. Kuid pärast hakkate pumpamiseks nullist. Teiseks, kui kuuluvat otsustada klass (seal on seitse saadaval klasside) tuleks hakata rakendama palju külalistele, mis on jagatud põhi-ja kõrvalteedel. Ajalugu mängu üks kõik võistlused. Krundile viib sind edasi, ja see, maastik muutub pidevalt. Tänu graafika mootori Unreal Engine 3mir ellu ärganud ja seetõttu atraktiivne armastavad erinevaid. Iga rass on oma eripärad, kuid kõik elanikud fantastiline universum ühist - võitlus välisvaenlase. Sa lihtsalt nagu ülejäänud siis võitlus kurja, kes üritab maa kurjade vaimude.

Game TERA võimaldab rünnata teisi mängijaid. Aga ausalt, see ei ole tegelikult vajalik. Märkimisväärset kasu, kuid viha teised kasutajad, kes soovivad kätte maksta seltsimees - see on lihtne. Seal on ka võimalus siseneda gild. Osana gild, saate osaleda suurte sõdadega. Selline võitleb tekkida standard - seinast seina. Sa peaksid ise otsustama, kas vajate abi või sa ise on lihtsam ja mugavam uurida ümbrust ja probleemidega toime tulla. Muide, seal on midagi, mida ei saa üksi. See koopasse. Aga kui sa täiesti üksi, sest keegi seal ei põhjusta sekkuda. Oh, ja see ei juhtu, et sa lihtsalt ei saa seda teha ilma abita. Näiteks arsti teenused, varem või hiljem on vaja iga mängija.

TERA mäng annab palju hetki. Kuni jõuad piirnormi, ei ole lihtsalt satuvad stressi olukordi, mis nõuavad otsustavat ja julget tegutsemist. Kokkuvõtvalt, mille võidelda süsteemi, kõrge kvaliteediga graafika, tasakaalu klasside kasutajasõbralik liides, millega kiiduväärt mäng huvitav Dungey - kõik see ja palju rõõmu sa kogu gameplay. Nii ei saa edasi lükata, ja kiiresti liituda mängu kogukond! Võib kõik oma unistused teoks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more