Järjehoidjad

Terminator Genisys: Tulevane sõda

Alternatiivsed nimed: Terminator Genesis

Mäng Terminator Genisys: Tulevane sõda Android tehnoloogilise hullusega.

Filmi"Terminaator"esimese osa vabastamisega hakkasid poisid lihtsalt armastama peategelast, kes mängis A. Schwarzenegger. Ja romantiline märkus läbi lugu ei jätnud naissoost vaatajat ükskõikseks. Kuna see on üsna loomulik ja oodata selliste mängude nagu Terminator Genesys välimus: tulevane sõda Androidis. Selle MMO strateegia autor on Plarium, mille arvel on mobiiltelefonide ja tahvelarvutite jaoks mitmeid teisi populaarseid mänge. Mängutoote vabastamine toimus 2017. aasta mais. , ja aasta jooksul Terminator Genesys: Future War on alla laadinud rohkem kui miljon mängijat.

See avab sündmused, mis jätkavad filmi"Terminator: Genesis"teema. Masinate ja inimeste kokkupõrge on tõsiselt üles tõrjutud ja selle sõja lõpp ei ole nähtav. Maailm muutub, mitte paremaks, kuid on inimesi, kes püüavad seda parandada. Iga uus osaleja peab tegema saatusliku valiku, et ühineda Resistance'iga ja ühendada inimeste jõud või aidata Core'i ja võidelda robotite poolel.

Mis on mängu sisuliselt?

Tänu unikaalsetele tehnoloogiatele, mida arendajad rakendavad koodis, võite alla laadida Terminator Genesys: Future War oma arvutisse. See võimaldab ambitsioonikamal kujul nautida sündmusi, ilusat graafikat, vaateid ja eriefekte. Muud funktsioonid on:

  • Vaba sisu koos reaalraha ostmise elementidega. Seda funktsiooni on hõlpsasti seadete korral võimalik välja lülitada ja iseenesest edu saavutada.
  • Võid võidelda üksi, kuid Claniga liitumiseks on see palju efektiivsem. Üheskoos saate kiiresti saavutada positiivseid tulemusi.
  • PvE režiimis võidelda vaenlasega ja lüüa tema territooriumil ja ressursse.
  • Iga eduka tegevuse jaoks saate auhindu ja muid sümboleid.

Game Terminator Genesys: Tulevane sõda paneb mängijad kitsas raamistikus, kui peate tegutsema kiiresti, otsustavalt, kuid tahtlikult. Masinad tunduvad ainult lollid, tegelikult on neil selge loogika ja neid on raske eksitada. Just nagu inimkond, ühendavad nad koalitsiooni, et ühineda ühe jõuga. Kui otsustate nende jaoks mängida, peab Skynet aitama kunstlikku intellekti, taastama endise suurejoonelisuse ja taastama hävitatud keskse tuumiku. Kui kõik töötab välja, siis seekord inimesed ei jää ellu ja nende väikesed jõud maha pääsevad maha, andes teed mehhanismide rauvale tahele.

Terminator Genesys: tulevase sõja mäng Android pakub alternatiivset storyline kui mängija võtab vastupidise positsiooni, juhtides Resistance gruppi. Ainult tugeva juhi juhtimisel on võimalus ennetada roboteid, mis on läbinud täiesti uue arenguetapi, salakavalad plaanid. Nüüd on tegemist mitte ainult masinatega, millel on ettenähtud tarkvara kood, vaid tõeline mõistus, mis suudab mõelda, otsuseid iseseisvalt otsustada ja areneb. Ta kummardab võrgu ümber, suudab anda ja võtta tellimusi kaugusele ja muuta ka teraskehasid, mis on veelgi ohtlikumad. Peamine ülesanne, mille mäng mängib Terminaatori genereerimise ajal Time Machine'i lüümiseks. See on kõige olulisem asukoht mis tahes mõõtme keskosas.

Teine hea uudis mängufilmide filmikunsti fännidele on juurdepääs T-800 robot Schwarzeneggerile, kes suudab teie armeed juhtida. Ka tema pilt vastab uustulnukatele ja aitab neil kohaneda, tutvuda giidiga ja juhtimisega seotud infotunde, nii et koolituse alustamine muutub põnevaks seikluseks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more