Järjehoidjad

Terminator Salvation

Alternatiivsed nimed: Terminator Salvation

Salvation ... ja kaitsta inimkonna ... ja ta saab lüüa Skynet robotid ... Kuid need, kes vaatasid samanimelise osa "Terminator" (4. «Terminator Salvation») käigus lugu, ja kes ei vaadanud ja ndash ja ma arvan ka. Nii online mängu Terminator Salvation ise on muutunud niivõrd proloog selle osa. Loojad panna Terminator Salvation Internetis erimissiooni - rääkida paratamatus suur sõda lõpetamine ja selle tagajärjed (noh, see on idee selline). Nagu mäng ise. Terminator Salvation mäng Online - MMO shooter kolmanda isiku mis siis kogemus kõik raskused neil rasketel aegadel (kui mängitakse inimeste jaoks, muidugi). Lõppude lõpuks, inimesed muutuvad võõrad oma planeeti. Tuumaplahvatus hävitada kõik elusolendid, ja keegi ei jäetaks. Siingi kuningriigi Skynet ja iga kahejalgne südame - surmaotsus. Aga vabatahtlike rühm eesotsas John Connor püüab muuta. Kas nad vähemalt midagi? Mängi lõpuni, mida õppida.

Ja alustada muidugi siis vaadake mängu Terminator Salvation. Siin siis kohe otsustada, kellega mängida - inimesed või robotid. Te peaksite sisestama kasutajanime, parooli kinnitus, e-posti aadress ja kontrollkood. Paku täpsustada riik, kuid peaks seda? Registreerimine võimaldab Terminator Salvation kohe valida pilt, kuigi valik ei ole eriti - 8 meest ja 8 skaynetovskih nägu. Järgmine võtta kasutaja eeskirju ja seda Terminator Salvation Online registreerimine lõpeb.

Ma arvan, et see on nii selge, kui palju rühmitusi selles mängus. Kui te otsustate mängida Terminator Salvation skaynetovskih terminators esitasid nad kolm tüüpi:

- Kahejalgne cyborgs suured relvad

- Krabi moodi neljajalgsed ämblikud

- Väike õhupallid - vastik sõidavad spioonid.

Auastmed miilits ei eraldamine, kõik ustavad kaaslased John Connor, valmis teostama päästeoperatsiooni. Muide, selle kohta. Tuleb salvestada grupp inimesi lõksus vaenlase tagalas. Nad ei tundu palju, kuid "iga elu - suur väärtus," Hr John ütleb teile, ja annab nende tohiks olla kahju eest sellisel juhul.

Nagu paljud teised laskurid, hakkad mängima mängu online Terminator Salvation ainult üks püss. Aga pärast paari vooru ja granaadid bazookas juba arsenal, ja te saate külastada poest.

Mis on huvitav, Terminator Salvation mängida algajatele see on selge - tulistada palju, kogemuste suurenemine. Aga kogenud shuteristov on midagi teha mängus on elemendid strateegia, süsteem auastmed ja muu ahvatlev kiipe. Pealegi, sa oled siin vastutav - selline nagu kutid ja joosta, kuid alati oma shot - surmav loorberitel ja ainult sina. Lühidalt, et lõbustada oma enesehinnangut saab piisavalt.

Ütles, et Terminator Salvation mäng online ilma intriig ... nii et see on vaieldav küsimus. Kas olete külalistele, ootame veel aluste Skynet, varjamine või üritavad läbi murda see lohutu terminaator armor - igal ajal on olemas võimalus, et midagi läheb valesti. Ja mida see ei intriig?

Vaatamata lihtsus ja otsekohesus žanr võitluse meetodeid robotid häiringuteta graafika ja nappus hävitanud linnavaated Los Angeles mängida Terminator Salvation online no vähem põnev kui ükski teine ​​shooter žanr "peida ja tulistada." Lisaks loojad Toy heldelt küllastunud jutustamise tema rullid, dialoogid, spectacular lavastatud stseenid ja temaatilised muusika. Nii et keeruline tundub väga väärikas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more