Järjehoidjad

Terra Nil

Alternatiivsed nimed:

Terra Nil on väga ebatavaliste mängueesmärkidega majandusstrateegia. Graafika on uskumatult detailne, värviline, realistlikus stiilis. Taustamuusika on meeldiv ega väsi selle käigus. Arendajad pöörasid palju tähelepanu mängumaailma häälnäitlemisele.

Traditsiooniliselt tuleb enne Terra Nili mängimist läbida väike treening, ilma milleta võib mängust aru saada raske.

Mängus tegelete ebatavaliselt huvitavate asjadega:

  • Õppige uusi tehnoloogiaid
  • Reisige ja külastage radikaalselt erineva ökoloogiaga planeete
  • Arendage planeetidel kolooniaid
  • Masinate tööks ja ehituseks vajalike ressursside ammutamine

Kõik need toimingud teenivad sama eesmärki. Külastatud maailmades peate keskkonda noorendama. Laske loodusel teiega koos töötada.

Iga kaart genereeritakse juhuslikult. Isegi kui ülesandeid samas piirkonnas korduvalt läbite, on kõik täiesti erinev ja seetõttu on iga kord huvitav mängida nii, nagu mängiksite seda taset esimest korda.

Mäng on väga rahulik, seda soodustab ümbritseva maailma ilu, kus iga element on käsitsi joonistatud. Kõik see liigub, teeb hääli ja suhtleb üksteisega. Võõrmaastike ilu saab nautida tundide kaupa ja see ei häiri.

Mängimine pole alati lihtne, igal alal on oma eripärad, mis on omased ainult sellele. Seetõttu peate iga kord otsima ja ehitama uue strateegia missiooni eesmärkide saavutamiseks.

Pinnast on vaja aeglaselt puhastada umbrohust ja muust reostusest. Alles pärast pinnase ettevalmistamist alustage haljastuse istutamist. Kui muld pole korralikult ette valmistatud, võivad noored võrsed hukkuda ja siis on palju keerulisem otsast alustada.

Tehnoloogia toimimiseks on vaja energiat, mis on vajalik ilma ökosüsteemi kahjustamata. Nendel eesmärkidel sobivad hästi tuuleveskid ja päikesepaneelid.

Taimestik vajab kasvamiseks vett. Loo kastmiskanalite süsteem ja vajadusel eelpuhastage veehoidla, kust vett tarnitakse.

Enne kohast lahkumist ja järgmise ülesande täitmist peate kõrvaldama oma kohaloleku jäljed. Taaskasutage kõik hooned ja rajatised, jättes maha vaid õitseva looduse.

Iga missioon saab olema raskem kui eelmine, kuid kui te ei kiirusta, uurite uusi tingimusi ja mõtlete iga sammu läbi, õnnestub teil kindlasti.

On äärmiselt meelelahutuslik ja meeldiv näha, kuidas tänu Sinu tegevusele õitsevad elututel tühermaadel niidud ja taastatakse hävinud ökosüsteem. Tuhmide maastike asemel tekib looduslike värvide mäss ja elu naaseb sellesse piirkonda.

Terra Nil tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Kuid mängu saate osta Steami platvormil või arendajate ametlikul veebisaidil.

Instaleerige see mäng kindlasti, kui te ei ole keskkonna suhtes ükskõikne ja teile meeldib metsloomi jälgida!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more