Järjehoidjad

Terraformeerijad

Alternatiivsed nimed:

Terraformers Marsi kolonisatsiooni simulatsioonimäng. Graafika pole silmapaistev, kuid hea, pole kaebusi. Taustamuusika on meeldiv, mitte väsitav, kõik on selliste mängude jaoks traditsiooniline.

Mängu legendi järgi toimus 2030ndatel tehnoloogiahüpe, mis võimaldas aktiivsemalt kosmoseavastamist. Mängu tegevus toimub aastal 2050, mil maa valitsus otsustas valmistuda punase planeedi pinna koloniseerimiseks ja asustamiseks.

See raske ülesanne usaldatakse teile.

Niipea kui hakkate Terraformereid mängima, peate otsustama missioonijuhi valiku üle. Igal kandidaadil on mitu ainulaadset oskust. Valige oskustega, millest on arendamise alguses kõige rohkem kasu. Hiljem on teil võimalus valida uus juht, kui praegune on vana ja läheb pensionile.

Mängus on palju ülesandeid ja kõike on raske jälgida.

  • Uute hoonete ehitamine
  • Avastage piirkonda
  • Arvelduste loomine
  • Tehnoloogia arendamine
  • Kliimamuutuste teemaline töö
  • Kasvatage metsi ja looge uusi ökosüsteeme

See ja palju muud on teie ülesanneteks mängus.

Elanike rahulolu taset on vaja pidevalt jälgida. Kui rahulolematus muutub liiga suureks, kukute läbi. Hoolitsege elamute ja tööstushoonete ehitamise eest, tehes iga pöörde alguses valiku mitme variandi hulgast.

Mängu iga kord on ligikaudu üks aasta.

Uute kohtade otsimine teiste asulate rajamiseks. Valige hoolikalt, mõnel asukohal on boonused, näiteks koopad on kiirguse eest paremini kaitstud.

Asulate vahel on vaja luua transpordiühendus ressursside, inimeste ja tehnika liigutamiseks.

Kliima muutmiseks inimelu jaoks sobivamaks, tuleb metsa istutada ja loomastikuga asustatud.

Hoolitsege haruldaste muldmetallide kaevandamise eest. Tänu sellele saate luua tehnoloogiliselt keerukaid seadmeid ja mehhanisme. Kui saate neid luua, aitavad töörobotid kõvasti tööd teha ega väljenda kunagi rahulolematust. Kuid nende ehitamiseks, nagu ka paljude muude asjade jaoks, ei tohi unustada teaduse ja tehnika arengut.

Kõige olulisem ressurss planeedil on energia. Seda on vaja iga tegevuse jaoks. Seetõttu on selle hankimine üks prioriteetseid tegevusvaldkondi.

Kosmose- ja suured planeediprojektid võivad aidata probleeme lahendada. Näiteks tohutud kosmosepeeglid aitavad päikeseenergiat vastu võtta ka öösel. Jääasteroidid suurendavad veevarusid ja uinuva vulkaani taaskäivitamine võimaldab teil piiramatult soojusenergiat vastu võtta.

Mäng on praegu varajases juurdepääsus, kuid sellel pole peaaegu mingeid vigu ja see võimaldab teil end proovile panna ülimalt tähtsa missiooni juhina.

Edu võti peitub tasakaalus. Tuleb osata oma tegevusi hästi planeerida, et kõik areneks ja samas elanikkond oleks elutingimustega rahul.

Terraformereid ei saa kahjuks PC-le tasuta alla laadida. Mängu saate osta Steami turul või arendajate ametlikul veebisaidil.

Hakkake kohe mängima, et Marsi pind võimalikult lühikese aja jooksul inimasustuseks ette valmistada, sest Maa ressursid on lõppemas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more