Järjehoidjad

Terra militaris

Alternatiivsed nimed: Terra militaris

Terra militaris Online - fantastiline multiplayer mäng MMORTS ajaloolisi teemasid. Snail mäng - mängu arendajad - on teinud oma projekti kõik parimad brauseriga nagu sisemine razvlekalovki. Kõik omadused, mis meelitab inimesi, sest maailma meistriteosed, orgaaniliselt põimunud siin. Mäng maailmas ei ole lihtsalt areneb dünaamiliselt, siis sõna otseses mõttes gushes unustamatu sündmusi. Teil on vaja ainult valida oma arengutee ja vallutada ükshaaval kõik neli ajastut. Olles alustanud mängimise Terra militaris online, siis ehitada oma linn, sõjaväge, tegeleb ressursside hankimine, otsida diplomaatiline lähenemisviis ümbritsevasse isandatele korraldada mugavamaks, teadus tehnoloogiaid, et täita kõige põnev külalistele. Ärge kartke vaidlustada tüütu mobs ja meeleheitlikult teiste mängijatega. Tõesta, et sa oled hirmuäratav vastane, kes ei peatu midagi!

Et osaleda põnev intsidentide vaja Terra militaris registreerimist. See võtab ainult hetke. Pealegi, siis ei pea ootama mängu allalaadimine. Osale mängus Terra militaris - on täita mõned valdkonnad, milles sisestada järgmised andmed: kasutajanimi, e-posti aadress, parool. Märkige, et jätkaksite tema ja võite pöörduda igal ajal jätkata mängimist. Kindlasti võrdle konfiguratsioon arvutisse järgmise süsteemi miinimumnõuded nimekiri:

- Operatsioonisüsteem Windows 2000/XP

- Pentium 3 700MHz

- Video GeForce 32mb

- RAM 256 MB

- Kõvaketas 100MB.

Asjatuid probleeme keegi on toonud lõbus, nii et ärge unustage, et reguleerida soovitud seaded. Kõik see pluss internetiühendus vähemalt 56k modem (parem DSL / Cable) ja saate teada, rabavalt ilus maailma peadpööritava seiklus.

Alguses sa kohtub õpetaja. Ta ütleb teile, kuidas mängida Terra militaris õnnestub. Mis tsivilisatsiooni valida eraasi, kuid hoolimata sellest, kui ise, keegi on õigus valida õiguspärase võimalus võita maailma valitseda. Kui linn on arenenud teatud taseme, siis võib rikkuda teise isiku valdusse, et suurendada mitte ainult oma territooriumil, vaid ka koondada jõud.

Online mäng Terra militaris pakub saanud residendiks üks riikidest nagu Egiptus, Hiina, Pärsia, Rooma. Täpselt, kus sa tahad olla ja siis eraldatakse tükk maad. Ära muretse, et pead hakkama mõne primitiivse hõimu asulad tulevikus on sul võimalik ehitada komplekt hoonete ja tagada mittemidagiütlev esimene linn lõpuks kujunes suur mõjukas impeerium.

Nagu ehitamiseks, siis see toimub kahel tasandil kaarte. Alguses sa pead juhtima oma erekteerunud objektide struktuur, kus saab panna ressursse sõdureid ja töölisi koolitus-armee. Lisaks on olemas ka kõrts, mis on vajalikud rentides kangelased ja turul kauplemiseks naaber mängijad. Teine kaart on antud tootma kaevandustes, karjäärides talud ja muud kasulikku lisad. Kas see toota loodusvarade kaevandamise ja oh, kui nad tahavad, et edu!

Iga mängija on aeg lahkuda maailmakaart ja levitada oma tiivad. Sa ootad verine lahingud üksi või meeskonnas, ja run-ins koos NPC showdown koos reaalseid mängijaid. Ärge kartke sisestage lahing areenil või väljakutse välismaalase tsivilisatsiooni liitude loomiseks või ajutised ühendused armeed suurendada eduvõimalusi. Hoolitse usaldusväärne ette kangelased, viis irdumine vaprad sõdalased, on korralik varustus, asjakohane sõjaline väljaõpe igale osalejale. Pea meeles, et eesmärk ülem ei hallata ainult teiste inimeste tegevust, vaid ka kõige aeg-ajalt, et asuda mõõk ja kiirustada paks asju.

Game Terra militaris premeerib jõupingutustele tekkepõhise kogemusi. Sinu kuulsus kasvab kogu aeg, ja siis liikuda ühest ajastust teise. Osaleda otsene vastutus ja võtta rännakuid troonile tuba - kõik kaasa tasandamine.

Terra militaris Internetis loodud, et anda teile naudingut! Ära raiska oma aega asjata ja vaata oma silmaga! Olgu õnn kunagi muutub eemale!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more