Järjehoidjad

Territoorium: Põllumajandus ja võitlus

Alternatiivsed nimed:

Territooriumi põllumajandus ja võitlus põllumajanduse simulaator ja sõjaline strateegia samal ajal. Siin on lihtsustatud graafika, mis jäljendab üheksakümnendatel välja antud mänge. Mäng on kõlanud kvalitatiivselt, muusika ei tüüta.

Mäng on praegu varajases juurdepääsus, kuid isegi praegu väärib projekt tähelepanu.

Te juhite siia väikest küla, millel on kõik võimalused kasvada tohutuks kuningriigiks.

Eduks saamiseks vajate:

  • Avastage ümbrust ja otsige kasulikke asju
  • Veenduge, et põllud oleks õigeaegselt külvatud ja ärge unustage saaki
  • Ehitada uusi elamuid, et elanikel oleks elamispinda
  • Uurimistehnoloogiad
  • Toidu, relvade ja rõivaste tootmine
  • Kaitske oma vara kurjuse jõudude ja piirkonnas elavate koletiste tungimise eest

Kui see õnnestub, saab väikesest vaid ühe hoonega külast peagi tõeline metropol, kus elab tuhandeid inimesi.

Selleks, et kõigest aru saada, ei tee teile haiget enne Territory Farming and Fightingi mängimist läbida väike koolitus. Ilma selleta võite areneva asula hävitada, kulutades ressursse ekslikult valesse kohta.

Te ei pea igale külaelanikule ülesannet määrama, lihtsalt määrake ülesanne ja nad teevad kõik selle täitmiseks. See lihtsustab juhtimist, kui elanikke on liiga palju, et igaühele eraldi tähelepanu pöörata.

Veenduge, et elanikkond ei vajaks midagi. Lisaks toidule ja põhiressurssidele vajate võimsaid relvi.

Asula ümbrus pole nii turvaline, kui võib tunduda. Paljud kurjad olendid rändavad taimestiku vahel, unistades kogu elu hävitamisest. Mõned vaenlased on väga suured ja tigedad, nendega toimetulemiseks on vaja terveid relvastatud sõdalaste üksusi.

Võitlussüsteem pole keeruline, peate lihtsalt määrama rünnaku sihtmärgi ja sõdalased hoolitsevad ise võidu eest, kui nende jõud on selleks piisav. Kui meeskond on liiga väike, võib olla targem valida põgenemine, et saaksite tagasi pöörduda suuremate jõududega.

Lisaks tööstus- ja eluhoonetele pöörake tähelepanu kunstile. Ehitage kunstiobjekte, et kaunistada oma linna territooriumi ja muuta elanikud õnnelikumaks.

Linn ei ole maailmast isoleeritud, saab luua kaubandust teiste asumitega. See annab teile võimaluse vabaneda ebavajalikest ressurssidest ja omandada seda, millest ilma jääte.

Alati ei tasu haruldasi ressursse kohe kulutada. Kõige keerukamate projektide jaoks on vaja need koguda.

Mängu kiirust saab muuta. Kui oled juhtnuppe hästi omandanud ja igal pool aega on, saad kiirust mitu korda tõsta.

Mängu arendab hetkel vaid üks inimene, mis on viimasel ajal haruldus ja väärib austust. Sel põhjusel pole lokaliseerimist veel eriti hästi rakendatud, kuid selle kallal töö käib, peate lihtsalt natuke ootama.

Kahjuks ei saa

Territory Farming and Fighting arvutisse PC tasuta alla laadida. Mängu saate osta Steami portaalist või arendaja veebisaidilt.

Installige mäng kohe ja aidake väikesel inimrühmal ohtlikus piirkonnas ellu jääda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more