Järjehoidjad

Lõke: hüljatud maad

Alternatiivsed nimed:

Bonfire Forsaken Lands ellujäämise simulaator koos majandusstrateegia elementidega. Mängul on väga ilus minimalistlik 2D graafika, saate lihtsalt imetleda maastikku erinevatel kellaaegadel, see näeb välja väga ebatavaline. Häälnäitlemine ja muusika ei jää kuidagi pildile alla ja muudavad mängu uskumatult atmosfääriliseks.

Kohe pärast mängu installimist õpetatakse teile, kuidas liidesega suhelda. See ei võta palju aega, midagi pole raske hallata, vastupidi, kõik on üsna lihtne.

Pärast seda hakake ellu jääma:

  • Saada inimesi ressursse ammutama
  • Ehitada külas vajalikud hooned
  • Varusta oma kodanikke kaitseks
  • Uute tehnoloogiate arendamine
  • Looge tööriistu ja relvi
  • Avastage
  • ümbruskonna maid

The Bonfire Forsaken Landsi mängimine ei saa olema lihtne, kuigi esialgu võib tunduda, et mäng on üsna lihtne.

Hoidke silma peal elutähtsate ressursside saadavusel ja täiendage varusid õigeaegselt. Äärmiselt oluline on hoida tasakaalu ja mitte lasta end ühest asjast haarata. Näiteks kulutades liiga palju ressursse uute hoonete ehitamisele, ei pruugi te jälgida, kui palju toitu on saadaval, mis ähvardab asulat näljahädaga. Pöörake kõigele tähelepanu, siin on tee eduni.

Hoolitse oma kaitse eest. Relvista kõik elanikud, et metsloomade või vaenlase sõdalaste rünnaku korral saaksid nad küla kaitsta.

Kuid isegi kui te seda teeksite, pole asulal lihtne ellu jääda. Mõnikord on ründajad liiga tugevad ja kui te pole saavutanud vajalikku tehnikataset ega ole relvi täiustanud, on elanikud praktiliselt hukule määratud.

Asula ümber asuvatel maadel elavad äärmiselt ebasõbralikud olendid, kellel puudub haletsus. Asulat valvama võib palgata rohkem sõdalasi, kuid siis ei pruugi põllumehed vajaliku koguse toidu valmistamisega hakkama saada. Iga otsus peab olema hästi läbi mõeldud.

Mängu mängitakse iga kord veidi erinevalt ja järgmisel korral võivad asjad minna teisiti. Kuid eelmistel katsetel saadud kogemused aitavad välja töötada tegevuste jada, et seekord kaugemale jõuda.

Ärge kartke kaotada, isegi kui praeguses mängus ebaõnnestute, annab see teile rohkem teadmisi teiste katsete jaoks. Katsetage erinevaid taktikaid ja leidke oma tee eduni.

Saatke metsavaht ümber maailma avastama, see on tulvil palju saladusi ja mõistatusi. Mõned neist avastustest võivad aidata teie linnal ellu jääda või, vastupidi, muutuda surmalõksuks ja viia skaudi surmani.

Protsess tekitab sõltuvust, tahan edasi liikuda ja näha, mis juhtub.

Paljud mängijad üle maailma on seda mängu hinnanud. Sellest, et sul on ainulaadne areng, annab tunnistust ka tohutu hulk auhindu.

The Bonfire Forsaken Lands tasuta allalaadimiseks Android-s saate jälgida sellel lehel olevat linki. Mängige esimesed kuus päeva ilma makseta, seejärel paluvad arendajad teil väikese summa sissemakse teha. Mäng on meistriteos ja kindlasti väärt tagasihoidlikku hinda, mida nad selle eest küsivad.

Hakake mängima kohe ja arendage väike asula tõelise linna suuruseks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more