Järjehoidjad

Callisto protokoll

Alternatiivsed nimed:

Mäng Calipso Protocol, milles saad proovida ellu jääda õudusmaailmas, millest veri külmetab. Graafika on piisavalt hea ja realistlik, et hirmsamad stseenid võivad kedagi hirmutada. Helikujundus muudab mängu veelgi atmosfäärilisemaks.

Eelkõige sobib mäng inimestele, kellele meeldib närve kõditada. Mängus kirjeldatud tegevused leiavad aset kauges tulevikus, kolmsada aastat pärast meie päevi. Selle aja jooksul on inimkond omandanud maailmadevahelise reisimise ja uute tehnoloogiate, kuid muutunud veelgi julmemaks ja halastamatumaks. Peategelane, kelle nimi on Jacob Lee, satub Jupiteri kuul asuvasse rangema turvalisusega vanglasse nimega Dark Iron. See on sünge koht, kus vangid muudeti pärast nende peal ebainimliku eksperimendi sooritamist kohutavateks koletisteks. Teie ülesanne koos peategelasega on selles kohas ellu jääda, pääseda turvatsooni ja põgeneda sellest kohutavast asutusest.

Mängus peate ellujäämiseks tegema palju asju korraga:

  • Uurige planeedi pinda ja koobast, otsides vastuseid küsimustele, kes ja miks seda vanglakoloonia elanikega tegi
  • Leidke õige taktika selles jubedas kohas elavate väga kiiresti muutuvate koletiste vastu
  • Koguge ressursse ja leitud prahti, et toota uut tüüpi surmavaid relvi ja soomust
  • Arendage oma tegelase võitlusoskusi ja luureandmeid

Kui teil õnnestub nende ülesannete vahel tasakaal leida, võite mängus edu saavutada.

Nagu ülaltoodud lühikeses loendis kirjeldatud, on õige taktika leidmine äärmiselt keeruline. Vaenlased muteeruvad kiiresti ja peate pidevalt muutma võitlusstiili. Mõnel juhul on parim võimalus põgeneda või proovida territooriumist märkamatult mööduda.

Üsna arenenud lahingusüsteem suure käiguga arsenaliga, mida on raske omandada. See ei ole mäng, kus mõni vastane saab paari hiireklõpsuga jagu.

Varustuse ja relvade meisterdamiseks peate koguma sõna otseses mõttes kõike, mis teie teele ette tuleb. Kõige kasutumatest asjadest võib koos teiste leidudega osavates kätes saada tõeline superrelv.

Süžee on veidi keeruline, kuid huvitav, on kõrvalülesandeid, mille täitmine tõstab oskuste taset ja omandab parema varustuse.

Kõiki asukohti pole lihtne leida, peate piirkonda hoolikalt uurima, kuid ärge tehke liiga palju müra, et mitte meelitada ligi vaenlasi.

Callisto protokolli mängimine on raske, kuid huvitav, võimatu on arvata, mis järgmise nurga taga ees ootab. Kõigile see projekt ei meeldi, kuid need, kes armastavad raskeid mänge, ei pea pettuma.

Calipso protokolli tasuta allalaadimine arvutis PC kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendaja veebisaidilt.

Installige mäng kohe, et sukelduda korraks õuduse ja lootusetuse õhkkonda, kas suudate seal ellu jääda?!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more