Järjehoidjad

The Elder Scrolls: Blades

Alternatiivsed nimed:

The Elder Scrolls: Blades RPG mäng. Graafika on suurepärane, ilmselt parim, mida mobiiliplatvormidele mõeldud mängudes näha saab. Muusika on hästi valitud, see aitab luua mängus õige atmosfääri. Selles mängus peate palju reisima, arendades oma kangelase võitlusoskusi ja avastades ümbritsevat maailma.

See mäng kuulub Elder Scrolls universumisse, kuid saate seda mängida isegi siis, kui te pole sarjas ühtegi teist mängu mänginud. Süžee pole teiste osadega seotud ja on omaette lugu.

Pärast tegelaskujude redaktori külastamist peate läbima lühikese õpetuse ja seejärel algab mäng ise.

Jutu järgi naaseb teie kangelane linna, kus ta veetis oma lapsepõlve. Selgub, et see koht on hiljuti üle elanud rünnaku, mille käigus põles ja hävis suurem osa hoonetest. Pärast kohalikega rääkimist selgub, et verine kuninganna on selles rünnakus süüdi.

Sa ei saa seda kohta ja selle inimesi ilma abita jätta.

Linna ülesehitamiseks ressursse kogudes hakkate ümbritsevat piirkonda uurima. Selgub, et läheduses on palju koopaid ja muid huvitavaid loodusvaraderikkaid kohti, kuid seda kõike valvab suur hulk vaenlasi.

Oma relvade, turviste täiustamiseks, lahingus kasutatavate jookide loomiseks on ennekõike parem taastada käsitöökvartal.

Vajate seda reiside vahel:

  • Forge võimaldab teil parandada, täiustada või meisterdada relvi ja soomust.
  • Alkeemialabor annab teile võimaluse osta jooke ja nende jaoks koostisosi
  • Linna heakorrastamise ja kaunistamise töötuba
  • Võluja torn on võime heita varustusele kasulikke lummuseid ja loitsusid

Hoonete täiustamisel saate tugevamaid jooke, relvi ja loitsusid.

Alles pärast nende hoonete taastamist tasub edasi liikuda elamute remondiga.

Elamute uuendamine mõjutab linna ilmet ja arengutaset.

Linnaelanikega suheldes on teil võimalus leida lisaülesandeid ja -ülesandeid.

Lisaks on saadaval mitu asukohta:

  1. Arena
  2. Abyss
  3. Kauplus

Areenil saate oma oskusi näidates võimaluse võistelda teiste mängijatega.

Abyss on lõputu koopasse, kus süvenedes leiate üha võimsamaid vaenlasi, kes teenivad kogemusi, raha ja väärtuslikke esemeid. Varem või hiljem satud nendes süngetes katakombides vaenlaste otsa, kellega sa enam hakkama ei saa, aga ära muretse, hiljem, tugevamaks saades, on sul võimalus jätkata sealt, kus pooleli jäid.

Poes on võimalik sooritada erinevaid oste kas mängusisese valuuta või pärisraha eest.

Te leiate oma reisidelt kummutid. Neid on kolme tüüpi, tavalised, hõbedased ja kuldsed. Mida kõrgem on rinnakorvi klass, seda kauem võtab selle avamine aega. Kui olete juba alustanud laeka avamist, siis saate sellega paralleelselt avada teise laeka ainult kristallide jaoks.

Mängida The Elder Scrolls: Blades on huvitav, süžees on ootamatuid pöördeid ja see võib üllatada. Dialoogid on hästi kirjutatud. Mäng saab regulaarselt uuendusi ja sellesse ilmub aina rohkem sisu.

Saate rakenduse The Elder Scrolls: Blades Android jaoks tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakkate mängima kohe, sisenete kaabakate, kangelaste ja maagia maagilisse maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more