Järjehoidjad

Finaalid

Alternatiivsed nimed: Ze finaalid, finaalid, finaalid

The Finals on mitme mängijaga tulistamismäng huvitavate tegelastega ja muljetavaldava relvaarsenaliga. Saate mängida arvutis. Graafika on värviline ja särav ning paljude eriefektidega, mida näete lahingute ajal. Häälnäitlemine on hea, muusika on energiline ja sobib ideaalselt mängu üldise stiiliga ning meeldib ilmselt enamikule The Finalsi fännidele.

Sellest mängust leiate rohkem kui lihtsalt lahingu. Finaalid on meistrivõistlused, kus kahe meeskonna liikmed kahjustavad üksteist lahinguväljal, et võita võistlus ja jõuda finaali.

Oma tegelaskuju juhtimise õppimine on tänu näpunäidetele lihtne. Enne alustamist kohandage oma kangelase välimust ja valige kostüüm. Pärast seda võite mängu alustada kolmeliikmelise meeskonnana.

Finaalis on palju teha:

  • Õppige välja areen, millel võitlete, et neid teadmisi lahingus kasutada
  • Hävita vaenlased lahinguväljal ja aita oma meeskonnaliikmeid
  • Koguge relvade ja raudrüüde arsenal
  • Arendage oma tegelase oskusi tugevamate vastaste alistamiseks
  • Koguge kokku võitmatu mängijate meeskond, kellele võite ohtlikus olukorras loota

See loend sisaldab mängu peamisi ülesandeid.

The Finals PC-s on palju relvi, valige endale kõige sobivam. See võib olla teraga relvad või kuulipildujad ja lõhkeained, kõik sõltub teie eelistustest. Meeskonnas peavad olema erineva stiiliga võitlejad, et koos oleks võitmatu.

Asukohti on kümneid, proovige mängida kõikides kohtades, see aitab teil alal vabalt navigeerida. Nendest teadmistest sõltub kogu meeskonna võit või kaotus.

Kui soovite kiiresti reitingu tippudele lähemale jõuda, peate vastamisi astuma areeni parimate sõdalastega. Saate neid alistada ainult tugeva meeskonnana, leida partnereid, kes teid alt ei vea, ja jõuda finaali.

Võidates lahinguid, kogute lisaks kogemusele kuulsust, see meelitab ligi heldemaid sponsoreid. Mida lähemal finaalile oled, seda olulisem on võitlejate välimus. Hankige uued kostüümid ja saage areeni kõige meeldejäävamaks meeskonnaks.

Naudite kindlasti The Finalsi mängimist; lahingud näevad uskumatult suurejoonelised. See pole lihtsalt tavaline laskur, lahingutegevuse ulatus pole mingil juhul piiratud. Kui hävitate vaenlasi hävitades terveid hooneid, muudab see lahingu miljonite vaatajate jaoks ainult huvitavamaks ja viib teid finaalile lähemale.

Mäng areneb, värskendusi antakse regulaarselt välja, tuues rohkem sisu ja uusi huvitavaid asukohti. Pühade ajal ootab Sind teemaüritust.

Mängimiseks ei piisa lihtsalt The Finalsi allalaadimisest ja installimisest, lisaks peab teie arvuti olema kogu mängu vältel Internetiga ühendatud.

Finaalide tasuta allalaadimine, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendajate ametlikku veebisaiti. Kontrollige, kas saate seda täna allahindlusega teha.

Hakka mängima kohe, et saada areeni staariks ja võita fännide südamed üle kogu maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more