Järjehoidjad

Suur sõda: läänerinne

Alternatiivsed nimed:

Suure sõja läänerinde taktikaline strateegia RTS elementidega. Võimalik on mängida arvutis. Graafika on hea ja jätab mulje, et vaatad tõelist lahinguvälja kõrgelt. Mäng on kõlanud kvaliteetselt, muusika ei väsi aja jooksul.

Mängus juhite ühte Esimese maailmasõja läänerinde sektorit. See on uusaja ajaloo üks suuremaid sõdu, vastasseisus osalesid otseselt või kaudselt peaaegu kõik Euroopa kontinendi riigid.

Mäng sisaldab mitut žanrit. Juhtige sõjaväeüksusi käigupõhises strateegiarežiimis ja asuge juhtima üksikutes rünnakutes ja sõjalistes operatsioonides reaalajas strateegiarežiimis. See võimaldab teil pöörata rohkem tähelepanu oma vägede igale operatsioonile ja muuta võimalik kaotus otsese juhtimise kaudu võiduks.

Alguses peate läbima väikese koolituse, et mängu ajal ei tekiks probleeme juhtnuppudega. Järgmiseks vali sobiv fraktsioon, millest igaühel on oma tugevad ja nõrgad küljed, ning hakake mängima.

Võitmiseks tuleb keskenduda mitmele tegevusvaldkonnale:

  • Võitlus ressurssiderikaste ja logistiliselt mugavate territooriumide eest
  • Planeerige maastikul ja taimestikul põhinevaid pealetungi- ja kaitseoperatsioone
  • Jagage ressursse targalt nende sõjaväeharude vahel, mis on teie jaoks kõige tõhusamad
  • Hävitage vaenlase sõjaväeüksused, hävitage nende logistika ja ressursid

Kõigi nende toimingute järel on teie kampaania edu garanteeritud, kuid lahinguväljal ei pruugi asjad nii lihtsad olla.

AI on piisavalt nutikas, et vältida igavust ja tekitada tõelist lüüasaamise ohtu. Nii algajatele kui ka kogenumatele mängijatele on mitmeid raskusastmeid.

Kordupõhises strateegiarežiimis kuvatakse teie üksused ja vaenlase üksused skemaatiliselt kuusnurksetest osadest koosneval väljal. Sina ja su vastane käite kordamööda. Lahinguväli on tõeline maastik metsade, küngaste ja jõgedega. Kasutage maastikku enda huvides ja ärge laske vaenlasel seda ära kasutada.

Reaalajas strateegiarežiimis saate planeerida ja paigutada kindlustusi, juhtida oma armee väikeseid üksusi.

Ärge jätke tähelepanuta diplomaatiat, see võimaldab teil rasketes olukordades liitlaste abi saada.

Saate mängida nii üksikmängija kampaanias kui ka võrgus pärismängijate vastu.

Entusiastidele pakutakse mugavat redaktorit, mis võimaldab simuleerida oma lahinguid ilma sellele liiga palju aega kulutamata.

Kõik sõjaliste strateegiate fännid naudivad Suure sõja läänerinde mängimist, sest mäng on omal moel ainulaadne ja pakub palju võimalusi.

Suure sõja läänerinde tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Hakkake mängima kohe, et teada saada, kui andekas olete komandörina ühes ajaloo karmimas sõjas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more