Järjehoidjad

Viimane loits

Alternatiivsed nimed:

Viimane loits Taktikaline rollimäng linnaehituslike elementidega. Graafika on sünges stiilis lihtsustatud. Muusika on energiline ja hoiab teid otsustaval hetkel ärkvel. Saate mängida, kui teil on piisava jõudlusega arvuti, kuigi nõuded seadmetele pole sel juhul suured.

Mängus külastate laiaulatuslikest sõdadest kurnatud fantaasiamaailma ja elate üle tõelise maagilise apokalüpsise, mille on esile kutsunud kohalike mustkunstnike vastutustundetu tegevus.

Ainus viis, kuidas tsivilisatsiooni jäänused siin maailmas ellu jäävad, on maagia täielik väljatõrjumine. Selleks, et puhastada surma äärel olev maailm seda täitvast maagiast, peate tegema viimase loitsu. See on väga pikk ja võimas loits, mille lõpuleviimiseks kulub mitu päeva. Tundub, et pole midagi lihtsamat, kuid pimeduse jõud eesotsas tumedate võluritega teevad kõik selleks, et teie jaoks midagi ei juhtuks.

  • Hankige vajalikud ressursid
  • Ehitage asula ümber mitu kaitseliini
  • Roolige ja varustage võimas armee
  • Hävita kõik vaenlased, kes satuvad sinu linna müüride alla

Seda kõike on vaja selleks, et mitte lubada tähtsat loitsu katkestada.

Vaenlaste rahvahulki pole kaugelt näha, sest kõik ümberringi on kaetud lilla uduga, mis tekkis tumedate loitsude kontrollimatu kasutamise tulemusena. Selle funktsiooni tõttu ilmuvad teie seintele igal õhtul vaenlaste armeed ja nende lähenemist on võimatu jälgida.

Õnneks ei kesta öö igavesti ja päeval on teil võimalus parandada kahjustatud kindlustusi ja valmistada oma võitlejad kaitseks ette. Lisaks kahjustatud seinte ja tornide parandamisele on vaja pidevalt tugevdada kaitset. Mida lähemale maagiavastase rituaali lõpp jõuab, seda rohkem üritab teid hävitada koletisi ja tumedaid mustkunstnikke, kes ei taha oma võimust loobuda.

Päevasel ajal saate teha väikseid väljasõite, otsides haruldasi jookide koostisosi ja relvade materjale ning leitud esemed tugevdavad teie sõdalasi. Mida kauem kaitset hoiate, seda kaugemale asulast peate saatma ekspeditsioone. Kuid on oluline meeles pidada, et kõik teie üksused peavad enne õhtut kindluse müüride kaitse alla tagasi pöörduma. Vastasel juhul pole neil avatud aladel võimalust pimeduse armeele vastu seista.

Lahingud toimuvad käigupõhises režiimis. Saate oma vägesid liigutada ja pärast käigu lõppu on vaenlase kord.

The Last Spell meeldib mängijatele, kellele meeldib katsetada erinevaid taktikaid. Kombineerige erinevat tüüpi üksusi ja kindlustusi, et luua vaenlaste teele ületamatu takistus. Õige taktikaga saate pimedusearmeed tagasi hoida, kasutades vaatepunktidesse paigutatud väikeseid kangelaste rühmitusi.

The Last Spell tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta, külastades Steami portaali või arendajate ametlikku veebisaiti.

Installige mäng kohe ja aidake surma äärel asuval maailmal hävitavast maagiast vabaneda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more