Järjehoidjad

Sõrmuste isand: naaske Moriasse

Alternatiivsed nimed:

Sõrmuste isand naaseb Moriasse Sõrmuste isanda teostel põhinev mäng RPG žanris. Siin näete hea kvaliteediga graafikat, muusika on väga sarnane sellele, mida kuulete Sõrmuste isanda tsükli filme vaadates.

Nagu mängu nimigi ütleb, räägime Moriast, legendaarsest päkapikkude hävitatud kuningriigist, mis asub Udumägedes.

Teie ja teie seltskond asute kuulsa lukuhoidja Gimli palvel reisile Moria kadunud ruunide otsimiseks.

  • Avastage Khazad-dumi mahajäetud koopasid
  • Koguge ressursse varustuse meisterdamiseks
  • Parendage meeskonna sõdalaste võitlusoskusi
  • Vestlege sõpradega ja täitke koos ülesandeid

Sõrmuste isanda naasmine Moriasse on raske mängida. Ülesannete täitmiseks vajate täiustatud varustust, laagrit, kus sõdalased saavad puhata, ja palju erinevaid hooneid. Nagu igas mängus, pole kõik need probleemid kerged, kuid need lahenevad aja jooksul, kuid seekord on kõik veidi erinev. Igasugune teie päkapikkude tekitatud müra tõmbab vaenlasi ligi ja mida rohkem müra, seda suuremad kurjade vaimude hordid ründavad teie väikest meeskonda. Selle funktsiooni tõttu peate kõik oma tegevused väga hoolikalt planeerima. Proovige piirduda missiooni täitmiseks vajaliku miinimumiga. Aga kui midagi vaja on, siis tuleb ikka riskida, muidu ei liigu sa kuidagi edasi.

Mõnikord kulub enne edasiliikumist piisavalt aega, et koguda piisavalt ressursse ilma endale tähelepanu tõmbamata.

Udumägede pimeduses liikumiseks on parim valik dünaamiline valgustus, mis põletab sõna otseses mõttes läbi kõik teie teel olevad kurjad vaimud ja kaitseb meeskonda.

Järk-järgult edasi liikudes suudate iidse kuningriigi taaselustada.

  1. Käivitage kaevandused
  2. Tooge elu tagasi unustatud asulatesse
  3. Puhastage samm-sammult mahajäetud koopasid verejanulistest orkidest
  4. Taastage iidse kuningriigi unustatud mälestusmärgid
  5. Leidke kadunud esemeid ja raamatuid

artefakti, sealhulgas iidne relv, mis võib oma säraga orkide lähenemisest märku anda. Muistsed kaardid ütlevad teile, kust otsida peidetud aardeid, et meeskonna varandust täiendada.

Mängu allmaailm taastub iga kord, kui mängite. Saate seda lugu läbida nii mitu korda kui soovite ja see on alati täiesti erinev lugu.

Mängu ajal loodud kangelasjuht läheb legendiks. Iga teie otsus peegeldab tema isiksust ja muudab ta selliseks, nagu soovite.

Lisaks määratakse teie armee kõigi kindralite iseloom samal viisil.

Mängu koostöörežiim on hästi tasakaalustatud, muutes sõpradega mängimise lihtsamaks, kuid ärge oodake kergeid võite. Mäng kohandab vaenlaste arvu ja tugevust nii, et teil ei hakkaks igav.

Sõrmuste isand Return to Moria tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks see ei tööta. Mängu saab osta ametlikult veebisaidilt või muudest kauplustest ja portaalidest.

Külastage maagilist kuningriiki mäe all ja taastage see endises hiilguses, alustades mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more