Järjehoidjad

Mageseeker: Legendide Liiga lugu

Alternatiivsed nimed:

The Mageseeker: A League of Legends Story on põnevus-RPG-mäng. Graafika on tehtud klassikalises stiilis, mis on inspireeritud 90ndate mängudest. Ka muusikavalik ja häälnäitlemine meenutavad juba klassikaks saanud mänge.

Mängu peategelane on Silas, ta on mustkunstnik, kellel on haruldane võime võtta teistelt mustkunstnikelt maagilist jõudu. Mängu sündmused leiavad aset universumis, mis on paljudele tuttav mängust League of Legends. Demasia kuningriiki on vallutanud maagiküttide ordu. Silasel vedas, et ta pääses koopast, kuhu jahimehed ta vangistasid. Järgmisena leiate raske tee kuningriigi vabastamiseks kurja korra türanniast.

  • Kohalike inimeste organiseerimine ebaõigluse ja rõhumise vastu võitlemiseks
  • Õppige uusi loitsusid
  • Hävita vaenlased maagia ja käsitsivõitlusega
  • Arendage peategelase võimeid, et muuta temast võitmatu sõdalane maag
  • Täitke lisaülesandeid ja kasutage omandatud kogemusi tugevamaks saamiseks

Kõigi ülalnimetatute edukaks lõpuleviimiseks ei tee paha alustada õppimist ja õppida, kuidas mänguliidesega suhelda. Selles küsimuses on teile abiks arusaadav, kuid mitte liiga pikk õpetus, mis tasub enne The Mageseeker: A League of Legends Story mängima asumist läbi lugeda.

Peategelane peab palju reisima. Kuningriigi elanikkond on revolutsiooniks valmis ja teil ei jää muud üle, kui proovida seda liikumist juhtida.

Reisides kohtate palju vaenlasi. Otsustage ise, millises stiilis nendega võidelda. Saage võimsaks sõdalaseks, kes kasutab lähivõitlusrelvi ja kasutab maagiat abijõuna. Või vali mustkunstniku tee. Hävitage vaenlased, kasutades selleks oma loitsusid, ja peegeldage kurjategijatele vaenulikku maagiat. Võitlussüsteem on üsna keeruline, trikke on palju. Lahingud toimuvad reaalajas.

Edasi edenedes muutuvad vaenlased tugevamaks ja sa pead oma tegelase võimeid võitmiseks parandama.

Kõike ei otsusta toore jõud. Pidage meeles, et peamine ülesanne on tõsta üles mäss. Aidake kuningriigi segaduses inimestel teha õige valik ja liituge võitlusega. Mõned neist võivad paluda teilt vastuteenet, järgida nende taotlusi uute liitlaste hankimiseks.

Ringi rännates võite leida haruldasi ja võimsaid relvi ning muid kasulikke esemeid. Avastage kõiki teid ümbritseva maailma nurki, et mitte millestki ilma jääda.

Avastage haldjariigi ajalugu, need teadmised aitavad teil võita uute liitlaste südamed ja selgitada välja toimuva põhjused.

Looge baaskindlus ja laiendage seda, et mahutada oma kasvavat armeed. Tugevdage oma kaitsevõimet.

Mageseeker: A League of Legends Story tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendaja veebisaidilt.

Hakkake kohe mängima, et juhtida revolutsiooni ja vabastada maagiline kuningriik!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more