Järjehoidjad

Kuu põrgu

Alternatiivsed nimed:

The Moon Hell Äärmiselt keeruka märulimäng. Mängus on sünge atmosfäär, seda soodustavad hästi valitud muusika ja heliefektid. Graafika ei valmista pettumust.

Mäng on muljetavaldav, ma ei suuda isegi uskuda, et selle töötas välja ainult kahest inimesest koosnev meeskond Ukrainast. Nad on arenenud kolm aastat, pühendades sellele tegevusele oma vaba aja. Viimased toimetused tehti sõja ajal.

Mängu loojad keskendusid sellele, et muuta käik tahtlikult võimalikult raskeks mängijatele, kellele meeldib kõvasti mängida. Nii et ärge oodake siin kerget jalutuskäiku.

Pärast väikest treeningut sisenete fantaasiamaailma, kus peate kogu aeg ellujäämise nimel võitlema.

  • Avastage kõiki maailma nurki ja hävitage kogu kurjus, mida teel kohtate
  • Uuendage oma relvi ja kaitsemehhanisme niipea kui võimalik
  • Leidke strateegia igat tüüpi vaenlastega toimetulemiseks, neil kõigil on nõrkusi
  • Otsige peidetud asukohti, sellistest kohtadest võite sageli leida kasulikke esemeid

Eeltoodu ei paista viitavat erilistele raskustele, kuid see mulje on petlik.

Enamikus selle žanri mängudes taandub kogu edu koletiste hordide süstemaatilisele hävitamisele, kuid see mäng pole selline. Isegi tavaliste vaenlaste võitmiseks peate mõtlema ja otsima õigeid lähenemisviise. Ilma selleta ei jõua sa kaugele. Ülemustel võib kuluda kauem aega, et lõpetada, improviseerida ja proovida mitmel viisil edu saavutada.

Mängumaailm on jagatud kuueks asukohaks, millest igaühel on ainulaadsed omadused. loomastik ja ka elanikud on igas piirkonnas erinevad. Ärge kiirustage võimalikult kiiresti edasi liikuma. Kiirustades võid igatseda kohti, kust saad paremaid relvi, soomust ja muud kasulikku. Lisaks saate iga kaardiosa uurides rohkem kogemusi ja olete järgmisteks katseteks paremini ette valmistatud.

Lahingusüsteem on väga realistlik. Kuupõrgu mängimist ei tohi võtta kergelt, teie tegelane tunneb iga tabamust, millest ilma jääte, ja on väga tõenäoline, et see tabamus jääb viimaseks. Siin pole olukordi, kus pärast võimsate rünnakute vahelejäämist ei teki peategelasele ühtegi kriimu. Kuid vaenlased omakorda tunnevad teie tabamuste täit jõudu nende peal.

Võitlussüsteemi stiil sõltub eelkõige teie soovist ja relvade valikust. Valige neljast saadaolevast klassist sobivaim ja see määrab, millisel viisil tegelane võitleb.

siinset AI vaenlast on piisavalt nutikad ja tänu sellele on iga kohatud koletis mängijale ohtlik. Lihtsalt vastaste mõtlematult välja kutsumine ei toimi, kõik peavad tähelepanu pöörama.

Kõrgete raskuste tõttu tunneb siinne mängija kõigi saavutuste väärtust.

The Moon Hell tasuta allalaadimine arvutisse ebaõnnestub. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt. Mängu ostes toetate arendajaid raskel ajal ja avaldate tänu nende tehtud töö eest.

Installige mäng kohe, et teada saada, kas olete piisavalt lahe, et lõpuni jõuda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more