Järjehoidjad

Teetamatu

Alternatiivsed nimed:

Pathless on huvitav RPG-mäng, mida saate mängida arvutis. Multifilmi stiilis 3D-graafika on väga ilus ja ebatavaline. Muusikaline valik meeldib ka kõige nõudlikumale mängijale, tegelastele annavad hääle kuulsad näitlejad.

See projekt on pälvinud mitmeid auhindu, sealhulgas helisaadete eest.

Siit leiavad mängijad tohutu avatud maailma, mis vajab päästmist pimeduse needuse tõttu, mis seda ümbritses. See saab olema peategelase teekonna eesmärk. Kogu teekonna jooksul saadab teda tohutu kotkas. See lind on kasulik nii lahingutes kui ka navigeerimisel või isegi takistuste ületamisel.

  • Avastage maailma ja leidke tee sihtkohta ilma kaardi abita
  • Tulista oma vibu, et hävitada oma vaenlasi
  • Looduslike takistuste ületamine mägede või läbimatute metsade näol
  • Kasutage kotkast lootusetutest olukordadest väljapääsu leidmiseks

Nimekiri pole liiga pikk, kuid need on vaid mängu peamised ülesanded.

ilma õppimiseta on väga raske mängida. Õnneks on arendajad seda ette näinud ja enne alustamist saate võimaluse õppida tegelast juhtima ja kaaslase kotkaga suhtlema.

Lind on asendamatu abiline, ilma kelleta oleks peategelasel väga raske olnud. Kotkas aitab sul leida peidetud vaenlasi ja rünnata neid lahingu ajal. Lisaks suudab ta kangelannat isegi läbi õhu kanda ja seeläbi teel takistusi ületada.

Mängu maastikud on ebatavaliselt maalilised, eriti lendude ajal või kõrgel pinnal. Mängumaailm on nii ilus, et seda on raske sõnadega kirjeldada.

Kõik see motiveerib veelgi enam puhastama maailma pimedast loitsust, mis ohustas maagilise koha olemasolu.

Oma reiside ajal kohtate palju vaenlasi, kelle peate hävitama. Vibu sobib selleks suurepäraselt. Mängus pole mõõku ega muid relvi, kuid see pole probleem. Võitlussüsteem ei tähenda ainult sihtmärkide pihta tulistamist, kõik on palju keerulisem. Tegelane kasutab vibu lahingute ajal kõige uskumatumal viisil, tulistades erinevatest nurkadest ja liikudes akrobaatiliste trikkide abil. Kaaslind ei raiska ka aega, juhib tähelepanu iseendale, ründab vajadusel ning aitab kangelannal hüppeid ja viskeid sooritada.

Ülemusi on kõige raskem võita. Need on neetud metsalised. Ole tark ja leia kõige lihtsam viis võita. Kõik ei otsusta mitte ainult relvade kasutamise oskus, vaid ka mängija leidlikkus.

Ärge kiirustage võimalikult kiiresti edasi liikuma, mõnikord on mõttekas ümbruskonda uurida ja kogemusi koguda, enne kui järgmise ülemusega tülli astute.

Kõigile meeldib The Pathlessi mängimine, olenemata vanusest. Arendajad on kõvasti tööd teinud ja mäng väärib kõiki saadud auhindu.

Pathlessi tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või külastades arendaja veebisaiti.

Hakka mängima kohe ja veeda paar päeva vapustavalt kauni maailma päästmiseks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more