Järjehoidjad

Rivershine'i rantšo

Alternatiivsed nimed:

The Ranch of Rivershine on mäng paljude hobustega rantšost. Saate mängida arvutis. Graafika on väga ilus ja koomiksistiilis särav. Mängu kõlamine on kvaliteetne ning muusika aitab luua sobiva atmosfääri ega ole tüütu ka pikemal mängimisel.

Kui arvate, et see on lihtsalt üks talu, siis see pole nii. Selles mängus saate tutvuda hobustega ja õppida ratsutamist.

Enne alustamist ootavad teid mitu lihtsat treeningmissiooni, mis aitavad teil mõista juhtnuppe ja mängumehaanikat. See ei ole keeruline, juhised on selged ja liides on lihtne.

Kui hakkate The Ranch of Rivershine'i arvutis mängima, on teil palju teha:

  • Hoolitse hobuste eest, pese neid, kammi ja sööda
  • Sõitke hobustega ja treenige oma lemmikloomi uute trikkide õppimiseks
  • Laiendage oma ratsaniiete ja hobusesadulate garderoobi
  • Osalege võistlustel ja võtke auhindu, kui soovite preemiat saada
  • Külvake põlde ja koristage saaki, et oma lemmikloomadele toitu pakkuda
  • Uuendage rantšo tallid ja muud hooned

See on nimekiri põnevatest ülesannetest, mida mängu ajal teete.

Mäng on huvitav eelkõige seetõttu, et see ühendab kahte žanri. Kõigepealt peate tähelepanu pöörama rantšole. Pole mõtet hankida palju hobuseid korraga, kõigepealt tuleb hoolitseda sööda eest. Külvake põldu ja ärge viivitage koristamisega. Ehitage töökodasid, et saaksite toota kõike, mida vajate.

Laiendage talli, alles siis saate lemmikloomade arvu suurendada. Teil on võimalus koguda oma rantšosse palju erinevaid tõugu hobuseid. Erinevat tõugu hobused erinevad mitte ainult välimuse ja suuruse, vaid ka õppimisvõime, jõu ja vastupidavuse poolest.

Hobuse oskusi ja muid parameetreid saab regulaarse treeninguga parandada. Selleks reisige väljaspool rantšost ja läbige hobuse seljas konarlik maastik. Teekonnal on palju takistusi, kuid ärge heitke meelt, see on suurepärane võimalus nii oma oskusi kui ka hobust parandada.

Hobusõidud meelitavad vapustavate maastikega, kuigi The Ranch of Rivershine'i graafika on tehtud koomiksistiilis, näeb siinne loodus väga kaunis välja, välimus on lummav.

Piirkond, kus rantšo asub, on asustatud inimestega. Läheduses leiate väikelinna ja saate kohalikega suhelda või isegi sõpru leida.

The Ranch of Rivershine'i mängimiseks pole Internetti vaja. Kõik, mida pead tegema, on mäng installida ja seejärel saate veeta hobustega võrguühenduseta nii palju aega, kui soovite.

Kahjuks ei saa arvutisse PC tasuta alla laadida

The Ranch of Rivershine. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendajate veebisaiti. See on üks parimaid ratsaspordile ja hobusekasvatusele pühendatud mänge ning see maksab väga vähe.

Hakkake mängima kohe, kui olete alati soovinud oma talu, kus on palju hobuseid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more