Järjehoidjad

Asunikud 4

Alternatiivsed nimed:

The Settlers 4 on reaalajas strateegiaelementidega linnaplaneerimissimulaatori žanri populaarse mängude seeria neljas osa. Saate mängida arvutis. Mäng ilmus üsna kaua aega tagasi, nii et jõudlusnõuded on tänapäevaste standardite järgi üsna tagasihoidlikud. Graafika on ilus, kõik hooned ja inimesed on väga detailselt joonistatud. Häälnäitlemine on realistlik, muusika meeldib paljudele mängijatele, kuid see võib pikkade mänguperioodide jooksul väsitada. Õnneks on soovi korral võimalus muusika välja lülitada.

Iga uue osaga muutub mäng paremaks ja seekord juhtus nii.

Looge tugev kuningriik ja aidake elanikkonnal kogu kontinendil levida.

Eelmiste osadega tuttavatel pole mängu kontrollimine keeruline. Algajad ei peaks muretsema, seal on selge ja lühike õpetus koos näpunäidetega.

Mängu ajal, nagu ka eelmistes osades, ootab teid palju huvitavaid ülesandeid:

  • Avastage tohutut maailma, saates skaute kõigisse maailma suundadesse
  • Kaevandage ressursse niipea, kui leiate need
  • Valige linnade ja seal asulate ehitamiseks edukaimad kohad
  • Arendage tehnoloogiat, see võimaldab teil toota kallimaid kaupu
  • Kauplemine ja kasumi teenimine
  • Looge suhteid läheduses elavate sõbralike hõimudega
  • Laiendage oma riigi territooriumi
  • Looge tugev armee, mis tagab julgeoleku ja aitab karistada agressiivseid naabreid

See on lühike nimekiri asjadest, mida teha, kui mängite The Settlers 4.

Siit leiavad huvitavat tegevust igaüks. Linnade kujundamine võib olla väga lõbus. Valige iga hoone jaoks asukoht. Parandage oma hooneid. Ümbritsege kõik kaitsvate tornidega seintega, et elanikkond tunneks end turvaliselt.

Kaubelge teiste riikidega. Teil on mõnda ressurssi liiga palju, kuid vastupidi, te ei saa teistest piisavalt, kaubanduse abil saate selle olukorra parandada.

Kui naaberriigid on sulle ebasõbralikud, võid neilt territooriumi jõuga ära võtta koos kõige väärtuslikuga, mis seal on. Kuid ole ettevaatlik, vaenlane võib olla palju tugevam, kui esmapilgul tundub.

Peate võitlema reaalajas. Kõige parem on kõik eelnevalt läbi mõelda, et lahingu ajal saaksid tegutseda kiiremini, kui vaenlane toimuvast aru saab. Ärge unustage enne lahingusse sisenemist salvestada. Alati ei ole võimalik esimest korda võita, nii et teil on nii palju katseid, kui soovite. Kui te ei suuda vaenlast võita, muutke oma taktikat ja strateegiat. Paigutage üksused erinevatesse kohtadesse, võite leida õige lähenemise ja alistada isegi suurema armee.

The Settlers 4

jaoks pole Interneti-ühendust vaja

Naudi mängu ka siis, kui arvuti pole andmevõrku ühendatud.

Settlers 4 tasuta allalaadimine arvutisse ei ole kahjuks võimalik. Mängu saab osta arendajate veebisaidilt või Steami portaalist.

Hakkake mängima kohe, et alustada oma impeeriumi ehitamist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more