Järjehoidjad

Asunikud: uued liitlased

Alternatiivsed nimed:

The Settlers New Allies on tuntud arendaja reaalajas strateegiamäng, mida saate mängida arvutis. Mängul on suurepärane 3D-graafika. Jääb mulje, et vaatad moodsat multikat. Häälnäitlemine on tehtud professionaalselt ja muusika kõlab lõbusalt.

Pärast väikese mängueelse õpetuse läbimist on kõige parem kulutada aega kampaaniale. Mängul on lihtne süžee, mida RTS-mängudes ei nõuta.

Mängus finaali jõudmiseks pead proovima.

  • Avastage tohutut maailma
  • Valige oma esimeseks asulaks kõige sobivam asukoht
  • Looge ressursside kaevandamine, tagage elanikele eluase ja toit
  • Ehitada tööstushooneid ja kaitserajatisi
  • Tehnoloogia arendamine
  • Looge tohutu armee ja vallutage vaenlase linnu

Tasks on peaaegu iga strateegia jaoks tavaline. On rõõm mängida The Settlers New Alliesit. Multifilmi stiilis maailm näeb sõbralik välja ja isegi vaenlased pole nii hirmutavad. Kuid mäng ise ei saa olema lihtne.

Mängija lähteülesanne on varustada asula võimalikult kiiresti kõige vajalikuga ja luua kaitsemehhanismid vaenlaste rünnaku korral.

Järgmisena võite alustada oma armee loomist. Armee ei tee tugevaks mitte ainult selle arv, vaid ka relvad. Selleks, et teie sõdalased oleksid vaenlasest paremini relvastatud, peate pühendama aega tehnoloogiale. Nii avate uut tüüpi vägesid ja parandate ülejäänute omadusi.

Lahingud toimuvad reaalajas, sina määrad oma üksustele sihtmärgid ja nad astuvad lahingusse. Rakenda lahinguväljal erinevaid taktikaid, rünnata erinevatelt külgedelt, erinevate lahinguüksuste kasutusjärjekorda. See võib lahingu tulemust täielikult muuta.

Kõiki konflikte ei lahene lahinguväljal. Diplomaatia on mõnikord tõhusam ja võimaldab teil muuta vaenlase liitlaseks.

Mida suurem on teie vägede arv, seda rohkem ressursse vajate. Armee varustamiseks hõivake uusi maid.

Kampaania on täpsem õpetus, enne kui saate võrgumängude juurde liikuda. Mängige kuni kaheksa pärismängijaga. Need võivad olla teie sõbrad või juhuslikult valitud inimesed. Tehisintellektiga võitlemiseks võite omavahel võidelda või sõlmida liidu.

Iga mängija saab reguleerida raskusastet nii, et oleks huvitav mängida. Mängige lihtsas keskmises või isegi äärmuslikult raskes režiimis, kus mäng on kõige realistlikum, kuid võita pole ka lihtne.

Kui teil hakkab mängimisest igav, saate installida ühe lisandmoodulitest, mis toob mängu rohkem funktsioone, täiendavaid lugude kampaaniaid ja uusi ülesandeid.

Arendajad pole mängu hüljanud, see saab värskendusi, parandatakse väiksemaid vigu ja tänu uuendatud sisule muutub selle mängimine veelgi huvitavamaks.

The Settlers New Allies tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta arendaja veebisaidilt või mõnelt mänguplatvormilt. Et mitte hiljem lisandmoodulite eest maksta, on parem osta laiendatud väljaanne kohe.

Hakkake mängima kohe, et nautida maailma vallutamist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more