Järjehoidjad

Universum

Alternatiivsed nimed:

Universim ei ole tavaline linnaehituse simulatsioonimäng arvutile. Mängija näeb siin kaunist koomiksistiilis 3D-graafikat. Maailm on kaunilt häälestatud ning muusika on meeldiv ja inspireeriv.

See simulaator on ebatavaline selle poolest, et siin peate oma valitud planeedile ehitama mitte ainult ühe linna, vaid terve maailma.

  • Valige planeet, mis teile meeldib
  • Kehtestada asula jaoks vajalike ressursside kaevandamine
  • Õppige uusi tehnoloogiaid, et muuta külaelanikud tootlikumaks
  • Ära lase kataklüsmidel habrast tsivilisatsiooni hävitada

Sobiva planeedi valimine ei ole lihtne, sest iga planeet on omal moel ilus. Kuid ärge jääge sellest liiga palju kinni, sest pärast ühe õnnestumist võite liikuda järgmise juurde.

Lisaks kaunitele maastikele on iga maailm tulvil palju üllatusi. Mõned neist võivad olla nii ohtlikud, et seavad ohtu tsivilisatsiooni jätkumise selles kohas. Aga kui sa oled tark ja ei jäta õiget hetke kasutamata, pole sul kõigist ebaõnnetest üle saada liiga raske.

Mängus olevaid

asustajat nimetatakse Nuggetsiks. Mida kauem mängite, seda rohkem saate teada nende harjumustest ja tavadest. Aja jooksul saate aru, et see tsivilisatsioon ei erine palju meie omast, kuid see on vähem julm ja ei kipu hävitavatesse sõdadesse, mis võivad hävitada kõik ümbritseva.

Igal planeedil on oma ainulaadsed tingimused, millega peate kohanema. Kiire arengu võti on erinevuste võimalikult kiire mõistmine ja ellujäämisstrateegia kohandamine kohalike oludega. See funktsioon ei lase sul mängust igavleda. Universimi mängimine on alati huvitav, sest iga uue maailma ülesehitus on eelmistest erinev. See hoiab ära selle, et mäng muutuks pärast palju selles veedetud tunde tööks.

Kliimatingimused, nagu kellaaeg, on samuti olulised. Öösiti on õhk alati külmem ja röövloomad eelistavad seda aega jahipidamiseks. Ole ettevaatlik. Kui on pime, on parem puhata enne uue päeva algust ja mitte seada Nuggetsi ohtu.

Loodus mängus on lummav. Maastikud on ebatavaliselt kaunid, ümbritsevat maailma saab lõputult imetleda. Mängu ajal puutute kokku mitmesuguste ökosüsteemidega ja saate võimaluse neid kõiki uurida. Just need teadmised võimaldavad asunikel välja tuua sobivaima arengutee.

Valitud tee omakorda mõjutab seda, kuidas teie maailm kõigi tegude tulemusena muutub. Olge ettevaatlik, kõik on omavahel seotud ja mõtlematu tegevus võib tulevikus viia terve taime- või loomaliigi väljasuremiseni. Püüdke leida kõiges tasakaal, kõige parem on kohaneda keskkonnaga seda kahjustamata.

Mäng on tõeliselt platvormideülene. Mängida saab nii arvutis kui ka mängukonsoolidel.

Universimi tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Saate seda mängu osta, külastades arendajate ametlikku veebisaiti või Steami platvormi.

Installige mäng ja olge mõnda aega looja!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more