Järjehoidjad

Valiant

Alternatiivsed nimed:

Valiant on üks parimaid reaalajas strateegiamänge, mis viimasel ajal välja on tulnud. Graafika selle žanri kaasaegsete mängude tasemel. Tegelastele annavad hääle professionaalsed näitlejad ning muusika aitab luua õige atmosfääri igal mänguhetkel. Samas ei väsi see monotoonsusest.

Pärast väikest treeningut ootab teid väga põnev mänguviis.

Üks tegelasi mängus Theodoric von Akenburg. See on võimas komandör ja ristisõdalane, kes on väsinud lõputute kampaaniate lahingutest. Kui ta sai teada, et 15 aastat tagasi leitud artefakt on osa võlukepist, mis suudab anda selle omanikule enneolematu jõu. Pärast seda on tal kinnisidee koguda kokku kõik osad ja saada maa peal kõige rohkem võimu.

See on vaid üks lugudest, mida saate mängides teada. Kokku on 15 lugumissiooni, millest igaühel on oma kangelased ainulaadsete tegelastega ja põhjustega, mis panid nad vallutusrajale astuma.

Mäng võib pakkuda mängijale mitmesuguseid toiminguid:

  • Rohkem kui viis salka kangelasi
  • Suur valik relvi ja soomust
  • Paljud oskused uuendamiseks
  • Kaemad, mis muudavad sõdalaste välimust

The Valiant'i saate mängida, tehes pikka aega üht kampaaniat teise järel. Iga kord tuleb uus lugu.

Igal liidrikangelasel on kolm oskuste puud ja teie otsustada, milline sõdalane temast saab. Töötage välja see, mis aitab teil vaenlastega hõlpsamini toime tulla selles võitlusstiilis, mis teile kõige rohkem meeldib.

Lüüa kõik vaenlased, et saada kogemusi. See aitab teil kiiremini oma meeskonnas olevate rüütlite võimeid parandada.

Oskused jagunevad tinglikult kahte tüüpi, passiivsed ja aktiivsed. Vastavalt sellele tegutsevad mõned neist pidevalt, näiteks suurendavad sõdalase tekitatud kahju. Teisi kasutatakse lahingu ajal ja nendega saab teha mitmesuguseid toiminguid, kuid pärast seda võtab oskuse taastamine aega.

Kampaaniates saate selleks ekstraheeritud ressursse kasutades leida täiustatud varustust või täiustada juba olemasolevat.

Isegi pärast seda, kui olete kõik üksikmängija missioonid täitnud, ei hakka teil mängus igav. Soolomissioonid, kuigi väga hästi kirjutatud ja suudavad mängijat võluda, on omamoodi ettevalmistus PvP-võitlusteks. Selliste lahingute ajal on teil võimalus sõpradega silmitsi seista võrgus või lihtsalt teie valitud juhusliku mängijaga.

Võidelda saab nii üksteise vastu kui ka kaks kahe vastu. Sellistes lahingutes on teil võimalus võita esemeid, et muuta sõdalaste välimust ja tõsta oma meeskonna reitingut edetabelis. Mida kõrgemale pingereas tõused, seda huvitavamad on võiduauhinnad.

Valiant tasuta allalaadimine arvutis, see kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami kauplemisportaalist või ametlikult veebisaidilt. Et mitte üle maksta, hoidke silm peal allahindlustel ja allahindlustel, kust The Valiant saab sageli palju soodsama hinnaga.

Kui teile meeldivad keskaegsed lahingud ja sõjalised kampaaniad, installige mäng ja nautige seda kõike kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more