Järjehoidjad

Meeskond

Alternatiivsed nimed: Crew, Crew, Crew

Nagu lubatud arendajad Ubisoft mängu Crew ilmub aasta kolmandas kvartalis 2014. Vahepeal Haagised lennata üle võrgu, meelitades iga päev rohkem ja rohkem uusi fänne, kes on valmis otsima lugedes päevast päeva enne reklaamitud projekti. See mäng on kindlasti pöörduda kõik fännid võidusõit. Mängu loojad luban, et see mäng on algusest uue põlvkonna mängukogemuse. Ja otsustades haagise graafika ja disain pelisivusto arendajad ei suutnud alustada uue ajastu võidusõit. Et veenduda õigsuses kõik eespool on piisavalt näha videoklippi esitatakse loojad.

Action Crew Internetis areneb haljasalasid of America. Või õigemini kogu kaardi America olema kättesaadavad oma iseloomu. On saadaval palju erinevaid võimalusi jookseb, millest igaüks on sul võimalik näidata oma sõiduoskusi. Nii saate Chase

Liinidel teenindas linna.

Äärelinnas.

Mägisel maastikul.

In viljapõldude.

Kanjon.

Läbi kõrbe.

Ja muidugi, on professionaalne võistlusrajal.

Kuna see projekt on online mäng, Crew registreerimine on nõutav, samuti kõik teised online projektides. Noh, muidugi, sa oled mängu suur osalejate arv üle maailma. Võistlustöid mitmeid ülevaateid ja kommentaare, mis ei jäta mängijatele foorumeid ja sotsiaalsete võrgustike arv registreeritud kasutajat esimesel päeval projekti käivitamisest on tõesti tohutu.

Tõenäoliselt kõik fännid online võistlused äratanud asjaolu, et algusest peale Crew on vaja mängida rohkem kui Porshe Camarro. See auto ei ole legend, igas rassist kohtuda, kuid selles mängus pead sa saama selle omanik algusest peale. See on teie nn "puhas leht". Tulevikus on sul võimalik tyunningovat ja parandada nii, et niipea, kui hing ihkab.

Nagu juba aru saavad põhijooneks mängu saab rohkem kohandamine autosid. Koos oma sõprade ja "kolleegid" võistlusrajal on sul võimalik korraldada võistlust meeskond ja osaleda võistlustel. Võite ka mängida Crew, luues väikesed meeskonnad neli liiget. Koos siis tuleb palju lõbusam eemale politsei ja sõita ja off-road-Ameerikas.

Tulenevalt lai valik stiile, mida saab kohandada mängu lihtsalt ise, ja erinevaid sõidustiilis saagi oma "laine õnne."

Pre ei ole teada, kas ta saab mängida meeskonnas tasuta, kuid lähitulevikus arendajad on lubanud lahendada mõistatus. Ja veel nüüd on teada, et samal ajal mängu PC on "light" versioon projekti nutitelefonid töötab iOS ja Android.

Kuna mäng läheb tõesti tasub olla ettevaatlik järgida uudis mäng maailmas, nii et nad ei jätaks exit Crew!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more