Järjehoidjad

Dead Linger

Alternatiivsed nimed: Dead Linger

Game Dead Linger on online mäng esimene inimene. Sul on mängus Dead Linger uurida erinevaid valdkondi ja tapma zombisid. Teie luuletaja kohtub suur hulk zombisid.

Online-mäng Dead Linger registreerimine on kiire. Registreerimiseks tuleb sisestada järgmised andmed:

1. Sinu kasutaja nimi.

2. Tulla unikaalne parool ja kirjuta.

Play Game Dead Linger te kogu maailmas, mis jäi pärast apokalüpsis. Selles mängus Looduslik valik mängijaid. Sinu vaenlased on:

1. Zombie - monsters, kes ihkama suur soov tappa.

2. Teised fraktsioonid - ülejäänud ellujäänud, kes soovivad saada võitu sa ellujäämise.

Games fraktsioon võib sisaldada kuni 16 mängijat, piir, mida saab suurendada vaid aeg hiljem. Need mängijad võivad olla kas parimad sõbrad või surmava vaenlased.

Mängijad erinevates serverites nagu vaenlased üksteisega vaikimisi, kuid sõbralik mängijad saavad liituda poole ja koos töötada.

PVP serverites, kus iga mängija moodustab osa üks paljudest sõdivate võistkonda. Eesmärk on sama meeskond ja hävitada kõik ostanyh.

In-Game Dead Linger mängida sa peaksid hoolitsema mitte ainult hävitamise vaenupoolte, vaid ka heaolu oma iseloomu. Sa pead teda toitma ja kaitsma nakkuste vastu. Kui teie iseloom sureb, kui pikka aega ei saa toitu.

In-Game Dead Linger online vastulause ei annavad end erinevaid relvi alates tulirelvade , et improviseeritud relvad Nujakka. Security Player sõltub suuresti oma arsenal . For relvastamata uustulnuk ei ole palju ohud siiski mängija snaiper rifle ja muude ohtlike relv ei tapnud kedagi, kes lähemale oma territooriumil.

In mäng Dead Linger on kättesaadav eri riided tingimusel eriline kaitse ja praktiline kasu.

Zombie - inimesed või loomadelt, kes on nakatunud viirus HNZ . See viirus võib levida kehavedelikega või füüsiline kontakt (eriti hammustab ) ja võimalik muul viisil .

Zombie kaotanud enamiku oma kõrgema vaimse ülesandeid ja sellisena ei ole väga aktiivne. Nad kipuvad olema Manhunter. Zombie on kolm peamist sätestab:

- Tegevusetus - nohinat, loidus.

- Uurimine - zombisid saab tuvastada isik läbi nägemis-, haistmis-või heli.

- Agressiivsus - zombisid otsite teiste mängijatega või vaateplatvorm, või rakendades aktiivse tegevuse.

Zombie palju raskem tappa kui terve teised . Nad surevad kui pea hävisid või tõsiselt kahjustatud. Aga Zombie kipuvad Tükeldada . On taktikaline eelis mehe jaoks, kui ta tahab jääda pildistamist Zombie jalad on näiteks aeglane neid .

Mängi mängu Dead Linger Loomulikult sa oled vaba, kuid ostu makstud mängu pakett annab sulle palju rohkem kasu.

Vallutada maailma, hävitades oma vaenlasi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more