Järjehoidjad

Incredible Adventures of Van Helsing

Alternatiivsed nimed: Incredible Adventures of Van Helsing

Game Van Helsing. Uus lugu on arvuti rollimäng, mis on mõeldud stiilis hack ja kaldkriips.

Sündmused mängu arendatud XIX sajandi väljamõeldud linn. Peategelane on Van Helsing, vampiir jahimees. Peategelane võitleb oma kaaslase Catherine nende vastu jube olendeid.

Katerina - kummitus, kes alati kaasas kangelase mälestuseks tema isa ja tänulikkust pääste. Ta on oma eripärad ja relvi.

Enne kui hakkate mängima, siis on vaja mängida Van Helsing. Uus lugu alla laadida ametlik kodulehekülg. Lae alla Van Helsing ainult täiskasvanud kasutajad, kes on registreeritud kohapeal.

Mängu Van Helsing. Uus ajaloo ülevaade näitab peamiste mäng, omadused tegelased, relvad jne

Näete mäng palvel Van Helsing. New ajalugu video. Seal näed erinevat mängu eriefekte, trikk rünnak vampiirid, samuti tutvuda mängureegleid.

Van Helsing mäng, kus sa pead tapma julm koletised. Tapmine Koletised, siis saada kogemusi. Mis kogunemine kogemus, siis avada uus tase.

Peale mängu Incredible Adventures of Van Helsing kaubandussidemeid. Saate hoida kaubandusläbirääkimistel ettevõtjad: osta ja müüa asju leidnud kuupäev oma teemad.

In Incredible Van Helsing on relvad ja Nujakka.

To Ranged viitab tulirelvade, nagu püss. Nujakka relvad mängu hulka mõõk.

Kuna kaitse saab kanda oma iseloomu erinevaid armor, kiiver, põlvekaitsmed, neem, amulett, vöö, müts ja pudipõll.

Kui teie iseloom on vähendanud tervis saab osta teda Jook või teine ​​ravim.

Van Helsing mäng kus sa rääkida märki, et sa kohtub teel. Samuti peate võtma külalistele ja teha neid.

Game Van Helsing soovitab teenitud kogemus punkte saad kulutada arengu omaduste iseloomu, st on siis tõsta oma iseloomu.

Iseloomu omadused on järgmised:

1. Ehitamine - meede oma kaitse ja võimalus Nujakka rünnak.

2. Agility - omadus, mis näitab võimalust oma iseloomu vältida vaenlase rünnakud, ja parandab oma olid relvad.

3. Tahtejõud - see näitab suurendada oma maagilise võimeid ja mana.

4. Õnn - see on hinnang teie võimalusi leida, kulda, magic teemad ja võimet vältida vaenlase rünnakud. Lisaks sellele kõrge õnn annab Teile võimaluse saada kriitiline streik oma vastase.

Game Van Helsing saad laadida mis tahes veebilehe, mis pakub seda juurdepääsu, nii kaua, ärge kartke, et laadida see oma arvutisse ja minge lahing verejanuline vampiirid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more