Järjehoidjad

Mummy Online

Alternatiivsed nimed: Mummy Online

Mäng Mummy - tasuta multiplayer shooter RPG elemente. Eelnõu panna tuntud lugu film. Mummy online pakkumised tagasi minna kolmekümnendates eelmise sajandi ning osaleda peadpööritava seiklus. Mängu arendaja on firma Bigpoint . Loojad on loonud online toodet kaasaegne mootor Unity, mis annab mäng maailmas ja dünaamiline realism. Eeliseks on kvaliteet ja asjakohane heli. Mängib tähtsat rolli ilus graafika. Üritused pühkima sinu üle nagu elu. Sa ka ikka kursis sooritada erinevaid PVE ja PVP töö ja reisimine seiklusi otsima läbi Dungeons, varemed ja oaasis. Kõige huvitavam asi juhtub ala lõuna lisajõgi Nile, ja hakkas mängima Mummy Online Te kindlasti sinna!

Et alustada mängimist, pead Mummy Online registreerimist. Te peate täitma vormi need väljad: kasutajanimi, parool, korrake parooli, e-posti aadress, mängu server, sünniaeg. Samuti on vaja märkida lahter, kinnitades seega eeskirjade järgimise ja soov saada manustamist huvitav uudis.

Joudutamme palun teid, et muumia ärkab ellu vaid brauser ja te ei pea alla laadida ja installida midagi. Süsteemi nõuded on tagasihoidlik, nii et sa ei pea muretsema konfiguratsioon arvutisse. Tule juba! Grand eepiline lahing hea ja kurja vahel ootab sind!

Alates Mummy mängida, sa pead võitlema aare võita suur hulk vaenlasi halastamatult hävitada mummies ja koletised iidse Egiptuse, kes julgevad seista oma viis. Sa tulirelva kasutada, ilm, magic säilmed ja tegema kõik võimaliku, et saavutada eesmärk. Sinu tee asub läbi selliste ohtlike kohtade nagu Amarna, Oasis Amunet, haud, Bazaar ja varemed Tabari. Kui sa ei ole ettevaatlik, siis on tõenäoline, et mööduda sina ja surm. Aga surm on võimalik ületada, kui sa oled tark, kaval, meeleheitel ja julge explorer!

Mummy mäng kuvab küsimuse, kas isik, kellele soovite võitlema surmani. Liitu kas hoolimatu öösel vargad rüüstajad ega ohverdada oma hinge ja hinge tema ohvrite ülestõusmise tumedad jõud antiikaja cultists. Tegelikult röövlid - teadlaste, uurijate ja arheoloogide. Aga kui küsimus on selles, kes saab teise pai aare, justkui nad sataneyut ja valmis tegema midagi huvides rikkust. Cultists üritavad elustada Hashiku preestrinna, ta aitas saavutada peamine eesmärk - haarata võim kogu maailmas. Sõltuvalt sellest, millist pool fancy, ootab ühe või teise saatus. Pärast iga pool oma soove nii tugevad ja nõrgad küljed. Lisaks valides küljel, tuleks määratleda kuuluvate tasemega. Olgem loetleda kõiki võimalikke klassid. Sest rüüstamine selles shooter, Rowdy ja teadlane, ning cultist - Assassin, Swashbuckler ja Priest.

Rahu Mummy Online täis jube olendeid. Ja varem või hiljem nad ilmuvad enne sind. Kohtuda jube olendeid ei saanud ebameeldiv üllatus, proovige alati valmis!

Liitu nüüd ja asemel Igavuse oma vabal ajal, sukelduda atmosfääri unustamatu seiklustest. Vali õige mängustiil - üksi või koos sõpradega - ja näidata ennast kogu oma hiilguses! Ükskõik, kas sa rüüstama haudade või valitseda tumedad jõud antiikajast gameplay on sama lõbus! Edward Morgan oma hull ideid elustada mumifitseerunud jäänused võimas iidse Egiptuse preestrinna kutsub teid mööda! Just alustanud mängimist, õpid tagajärjed invasiooni Amarna haud. Oletame, et teil on raskusi ei peatu! Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more