Järjehoidjad

The Secret World

Alternatiivsed nimed: The Secret World

Secret World mäng, mis on kindel, et meelitada tähelepanu neile, kes on väga kiindunud müstika. Võibolla mõned on ammu tahtnud meie reaalses maailmas, kui mängu Secret World Internetis müstilised olendid olemas.

TSW mäng on täis saladus müstiline müüt, täis maagiat.

Secret World registreerimine esindatud veidi ebatavaline. Kas on vaja teha mõned ekstra sammud enne luua oma konto. Ja nii, siis on vaja:

1. Logi mäng.

2. Vajuta lõpus avalehel link menüüs « ühenduse » .

3. Siis klõpsa « Mäng » .

4. Õigus osa lehe pead akna registreerimisvormi. Täida kõik kirjed ta.

5. Sisesta oma nimi ning e-posti aadress.

6. Seejärel klõpsake nupule « Telli ». Kui vajutate seda nuppu, see automaatselt nõus poliitika kohas. Need sätted on esitatud leheküljel.

Play Secret World, saad, kui sul on arvuti võimsus mitte vähem kui allpool kirjeldatud:

DVD-Rom - 8X

OS - Windows XP või Vista ja Windows 7

Video Card - nVidia 8800 seeria 512 VRAM

Protsessor - 2. 6 GHz Intel Core 2 Duo

DirektX - Direct X 9. 0C

Memory - 2 kuni 3 GB

Hard drive - 30 GB.

In The Secret World sa mängida järgmised fraktsioonid:

1. Templars. Nad kuuluvad kategooriasse head: nad kipuvad vaimne areng, kus nad avalduvad võitlejad paha. Nende tugevus seisneb nende tõeline usk headus ja õiglus. Templars pärines asutamisest alates Babylon, ja nüüd nad on tuntud kogu Londonis. Mõned nende tegevus põhjustas suurt paljudele üllatusena, sest need kutid on tõesti lootusetu.

2. Illuminati. Nad on vastu Templars. See fraktsioon on ambitsioonikas ja halastamatu. Võimu nad on valmis minema suur pikkuste: väljapressimine, laimu ja isegi reetmine. Illuminati peab end suurimaks vaenlaseks Templars. Ndatel, nad lahkusid Euroopast. Täna nad elavad maa all New Yorgis. Kui Templars hoolikalt valima oma töötajatele, Illuminati on hoopis vastupidi. Nende jaoks on oluline, et nende töötajad jagavad oma põhimõtteid.

3. Dragons - eesmärk nende tegevus ei ole veel kindlaks määratud. Nad on kusagil keskel vahel maapinnal Templars ja illuminaatide. Nad järgivad õpetused Sun Tzu, mida on kirjeldatud "Art of War". Nende väärikus on kannatlikkust - aga ka neil on erinevaid negatiivseid omadusi. Nad asuvad Seoul.

Secret World Internetis, ei tähenda olemasolu tasanditel ja klasside mängu.

Secret World - see salapärane maailm, mis viipab kõikjalt. Igal nii meeletult tahavad teada, mida tähendab inimeste vahel ja müstika, kas see on tõsi või on ikka legend?

Võibolla kui sa mängid The Secret World, näed midagi ja enne kui avatud uste mida teised ei näe. Sukeldu see piiritu ruum saladusi ja müsteeriume mängu Secret World võrgus. Alistama see ilus maailm!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more