Järjehoidjad

War Z

Alternatiivsed nimed: War Z, Z War, War W

Game W ar Z on ikka tume hobune, ja see on põhimõtteliselt kõik, mis on öeldud seni ametliku mängu foorumisse. Vaatamata kõik avaldused, palju äärmiselt skeptiline War Z on tasuta mäng tundmatu stuudio et täpselt väljakuulutatud mängu tipus populaarsus mood mäng on väga sarnane nimi Day Z. Aga nagu selgus, välja arvatud sarnase nime, Walking Dead of vaibumatu võitlus ellujäämise mäng Zombimaniya on mitu eripära, Päeva Z.

Enne mängima W ar Z, veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128 MB.

Sa võid registreerida mängus W ar Z on tasuta, see ei võta palju aega ja lihtne:

1. On pealehel valida variant "Registreeri";

2. Sisestage oma kasutajanimi,

3. Palun sisesta kehtiv e-mail

4. Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

5. Vali "Registreeru" ja War Z registreerimine on lõppenud.

War Z Internetis viskavad sind tohutu julm maailm täis mängijaid ja zombisid. Kuigi War Z Online puudub oma identiteet, on selge visioon sellest, mida see võib pakkuda kui žanr, vastutav lähenemine Microtransactions või nõuetekohase läbiviimise oma ideid. Näiteks online mäng War Z väidab, et kaart on 100 km ², kuid siis regulaarselt ilmuma samas kohas, muu hulgas ellujäänuid.

Hiiglaslik puudus mäng W ar Z on vähene kõneside. Isegi rohkem kui konkurentsivõimeline laskjale, multiplayer mänge, ellujäämise tüüp War Z Online tugineda integreeritud heli ja hõlbustada geymleya huvitav, juhuslik kogemus vahel näota võõrastega. See on oluline sotsiaalne tööriist, nagu see, kes saab hajutada pingeid, kui teie ja teise ellujäänu näkku laudas on hüljatud mail, metsas jne

Mõned heli War Z on kohal online, kuid samal ajal lähedus chat tekst teeb tõmmake käega hiirt, jättes teile kaitsetu. See on andestamatu, et Hammerpoint War Z on valmis müüma online sellises olekus. UI element, mis kuvab ülemaailmne asi nagu klanni ja lähedust tekst on ebamugav in War Z mängida.

Soovin audio patud War Z online nii rikkuda mängu. Näiteks kui viirus tungib zombisid vaid oma jalavägi, teised olendid on täiesti kuuldamatu liikudes. Enamasti mängijad War Z Internetis lärmakas samme nad seletamatult vaikne indekseerimise läbi muda, paks rohi, linna haljasalasid ja kõnniteel, välja arvatud sprint (ja isegi siis muusika vaikne).

Ei ole võimalik kuulda zombisid või mängija liikumist, War Z on tasuta mäng teeb ohtude avastamise frustratingly raske ja välistab igasuguse võimaluse kuulamine, nagu Counter-Strike.

No heliallikate War Z Online on raske kuulda pahaendeline lahing kiriku kell ja hum õhusõiduki, mis on pidevalt kasvanud valdkonnas. Need raskused heli ja välisõhus leviva müra saate paari minuti järel mängu War Z online ja ei, nad ei saa tagasi lükata või välja lülitada. Miks tugineda selline võlts stimulatsiooni? Oht surma (at Hardcore režiim) või timeout (at normaalne tase) ja kaotus oma püügivahendeid nii induktoritel on loomulik hirm. Igal juhul kaasamine neid kummalisi efekte War Z Online täiesti reedab väike usaldus mängu hirmutada.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more