Järjehoidjad

West

Alternatiivsed nimed: Metsik Lääs

Wild West Online - põnev mäng, mis viib meid kolonisatsioon Põhja-Ameerikas. See on suurepärane brauseriga elu simulatsiooni kauboi. Online mäng West on täiesti ära teeninud tiitli "Parim Browser Game of 2011".

Osale mängus West on väga lihtne ja ei nõua palju vaeva. Selleks klõpsa Liitu Wild West. Siis tuleb valida mängija nimi, parool ja e-posti aadress. Kokku kuulumine mäng Metsik Lääs viib teid mitte rohkem kui üks või kaks minutit. Läänes online mäng on umbes tosin servereid. Nad erinevad ainult mängijate arv. Seda võib julgelt valida mõni neist ja hakata mängima mängu online West. Hea mäng Wild West registreerimine, mis võimaldab teil maitsta kõige põnevam ajastu Ameerika ajaloos.

Mida Wild West ei ole vaja olla eriti suur arvuti või kiire ühendus. Ikka mängu palju pildimaterjali, mida saab laadida kaua, kui teil on aeglane internetiühendus.

Wild West online mäng, kus sa loodud suurepärane süsteem läbi duelli, mis vajab teid mitte ainult pädev jaotus oma oskusi, vaid ka täpsuse ja vastust. Duellid luba täielikult maitse Wild West. Mäng võib varieeruda, kui te võtate välja erinevaid ülesandeid salongis. Doing neid, siis saada kogemusi ja hüved, mis on vajalikud uute oskuste.

Kohtume tuntud kui "kleit edu" online mäng Metsik Lääs oma tähelepanu umbes tosinat erinevat riietus esemed ja relvad edukalt ühendab kaks, saate luua väga tugeva iseloomuga.

Wild West online mäng saavutada tase 10 areng avab neli võimalikku tulemust, mis vastavad nelja tähemärki. Teil tuleb valida väga hoolikalt, sest meelt muuta ei ole enam võimalik.

Adventurer - suur stiil neile, kes ei saa istuda, kes on alati valmis seiklus ja lihtsalt alustada uue tee, ja võib kergesti hinnata uue töökoha. Ja kes hakkas mängima mängu online Wild West, et väärivad au lõbus ja vallatu poiss.

Duelist - tüüpi arengut neile, kellele meeldib võitlusvaimu ja entusiasmi, kes tuleb pärast hea lõugama. See tüüp on huvitav neile, kes on otsustanud edasi mängida mängu online Wild West, sest ta armastab tulistada.

Töönarkomaan - valik rahulik, kannatlik mängijaid, kes vastaksid paremini aus töö ja mitte tolmune tee, risk duels ja sõjaline drill. Hea stiil rahulik mängijad, kes mängivad Wild West on mitte ainult igavene lahing ja laskmine, et see on raske töö.

Soldier - neljandat tüüpi arengu tõeline sõdalased, valmis teenima ja võimeline käitlema erinevat liiki relvi.

Järgmine samm arengus valikut ühe neljast erialade: Chef, posija, sepp ja sadulsepa. Igal neist on oma plussid ja miinused. Ka siin on oluline, et mitte teha viga, sest kahjuks Wild West - karm koht ja muuta elukutse ei ole enam võimalik.

Travel - oluline osa mängus saad liikuda erinevate linnade Wild West. Igas linnas on umbes tosin erinevat hoonet, kus saad töö, teha tööd, värskendada ja lõõgastuda laskemoona. Kõige huvitav hoone on kahtlemata kirik, sest mängureeglid rangelt keelatud rääkida, mis toimub selles majas. Lugege seda saab ise külastate jumalateenistust.

Võite ka elama ühe linna ja aidata tal töötada algatada ja osaleda ehitamine, linnuste kaitsta linna rünnakute eest ning tõusta elav legend.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more