Järjehoidjad

Metsik kaheksa

Alternatiivsed nimed: Wild Yate

Wild Eight mäng: proovige ellu jääda.

Kui arvate, et oled hädas, siis ei langenud kunagi Alaska metsade keskele lennukile. Wild Eight mäng on tõlgitud kui "Wild Eight". See, kui palju inimesi ellu jäi lennukilennukit, ja see oleks universaalse ebaõigluse kõrgus surra muudel põhjustel, mis ei ole enam maa peal. See räägib lugu inimestest, kes võitlevad oma elu eest.

kaheksat punkti Survival Simulator Developer ja kirjastaja HypeTrain Digital. Mõned mängijad on juba õnnestunud mängida The Wild Eight mängu 2016. aasta kevadel, kui see avaldati ilma koostöörežiimita, kuid ainult eesmärgiga näidata peamisi mänguomadusi ja graafikat. Töö mänguasjaga jätkub ja autorid annavad kogu aeg uusi omadusi, asukohti ja parameetreid ise. Idee sai positiivse vastuse žanri fännidelt, kes seda juba katsetasid.

Mis juhtus?

On võimatu ette kujutada, kuidas inimesed tunnevad langevat tasapinda, realiseerides karistuse lähenemist. Ja sama raske on mõista hetk, mil nad mõistavad, et nad imeliselt jäid puutumata. Aga rõõm läheb kiiresti, kui näed ainult lumega kaetud metsa, kuuled hundid. Sellest hetkest alates algab uus võitluses inimelu olemasolu. Et aidata ellujäänud rühma tagasi koju minna, peate alla laadima The Wild Eight'i ja selle koosseisus hakkavad tegutsema vastavalt olukorrale.

 • Arvesta territoorium
 • Builda kodu
 • Retsept
 • Hoolitse üksteise eest
 • S konflikti lahendamine
 • Jõuluge predators
 • Läbi quests

On selge, et kõik on närvidel ja perioodiliselt esineb sisemisi konflikte. Me ei saa lasta neil põlema, sest vaidlused süvendavad olukorda. Tehke kõik, et konflikt kustutada, leida ohtlikust olukorrast väljapääs.

Sa pead uurima territooriumi ja tegema palju avastusi. Näiteks leitakse salajane labor ja me peame välja selgitama, mis selles toimub. Teie leidude hulgas on hüljatud punkrid ja ebatavalised esemed, mis tekitavad ka palju küsimusi. Teile järgivad kohutavad saladused, metsloomad ja müstilised olendid, mis raskendavad päästmise ülesannet. Jätkates Wild Wild'i kaheksat, peate hoolitsema paljude asjade eest ja seetõttu on meeskonnavaim väga oluline. Teil on võimalik mängida ühes ettevõttes, kuid tõenäolisemalt ellu jääda, valides gameplay meeskonna versiooni.

Arendada oskusi.

Iga tõsine mäng hõlmab objektide ja tähemärkide arendamist. iPlayer Selles osas ei ole ka metsik kaheksas erand. Esialgu on teie inimesed nõrgad, kuid peate püüdma kiiresti parandada jahimehe, puuseppade, jälgijate ja muude omaduste omadusi. Igal rühma liikmel on elu ulatus, nii et näete, kui hästi ta tunneb. Mingil hetkel võib see hakata vähenema, sest saate erinevatel põhjustel surra:

 • Farmer
 • Holod
 • Infection
 • V toidab hundi

Ehita varjupaiku, kus saab pärast teed lõõgastuda. Veenduge, et teil on öösel küttepuud. Kui sul ei ole tulekahju, siis olete kaitsetu öiste röövloomade ees ja peate sööma toitu toores. See toob kaasa mao haigused ja nälga surmata surevad toidumürgituse tagajärjel. Siiski võib vajalike ravimitega apteegi omada. Kuid isegi pärast surma on lootust tõusta, kui teie sõpradel on defibrillaator, mida pole kerge leida.

Te peate õppima uusi oskusi ja kui sa ei oska autot juhtida, peate selle üldise heaolu eest omandama. Pea meeles, et iga tegevus võib olla otsustav.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more