Järjehoidjad

Varas

Alternatiivsed nimed: Varas

Game Thief on multi-platvorm arvutimäng, mis loodi žanri stealth action. Tüüp mängus toimub esimene inimene. Seda osa loetakse on neljas rida projekte kogu universumi. Arendaja on firma Eidos Montreal. Tuleb märkida, et see projekt oli ametlikult teatanud, tagasi aastal 2009, kuigi sündinud alles hiljuti.

Et alustada mängu, lihtsalt alla laadida Thief ja installige arvutisse. Krunt on lugu professionaalne varas Garrett, kes tegeleb reljeef ja rahakotid kummutid rikas maailm. Peamine mõte kogu mäng on varjatud missioonide läbib kõik eelnevalt kehtestatud oskusi. Kui te vaatate Thief video, näeme, et vägivald on vaadelda äärmuslik meede mõju.

Mängimise ajal peategelane on pidevalt kutsutud tegema valiku. Igal tasandil, Garrett on valida viise ja lähenemisi. Ka kõik versioonid, mitte ainult varas pc, kangelane saab kasutada funktsioone maailmas. Teine täiendus on võime röövida tähemärki. Aga kui keegi ei märkaks varas, ta on tõsises ohus. Kuidas tulla kõik "ebameeldiv" olukordi, otsustada uuesti, oleks mängija ise.

Tuleb märkida, et tehisintellekti arvuti tähemärki teab disain kõikidel tasanditel. Seoses sellega Thief mängivad üsna raske, sest algoritmid arvuti käitumine varieerub tasandil,.

Mäng on tähelepanuväärne tegevus, mille iseloomu on vaja pidevalt Wade erinevatesse lukustatud uksed või aknad. Kuna Garrett professionaalne varas, ta on kindlasti komplekti krakkimise. Kogu mängu, oleks ta varastanud asju ja erinevaid väärtusi taskud, kohvrid ja uksed suletud erinev rikkad inimesed.

Süsteeminõuded Thief on keskmine, ja ei ole vaja parandada oma mäng seade viimaste konfiguratsioon. Üks peamisi relvi varas on sibul, mis märk olema erinevate nooltega, nagu tuli, vesi, või võitlus. Lisaks varas on isegi arsenal ja müra nooled. Juuresolekul nii palju erinevaid relvi, mis pakub erinevaid võimalusi läbi tase kasutades põiklemistaktikat.

Pean lisama, et see on võimalik alla laadida Thief Android, mis on ka suur pluss mäng. Kõik tegevus toimub väljamõeldud maailma Victoria ajastu otseses mõju steampunk kultuur. Alusta mängu näitab, et peategelane puudus oma kodulinnas pikka aega ja nüüd on tema kodumaa valitseb türann. Asja teeb halvemaks, kohutav nuhtlus. Kõigest sellest Kummalisel peategelane läheb "pigistada" oma huvides. Uus pidevalt hoiab mängijatele oma varbad ja ei lase kuni lõpuni.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more