Järjehoidjad

Kolmas vanus: totaalne sõda

Alternatiivsed nimed:

Third Age Total War Sõrmuste isand reaalajas strateegiamäng arvutile. Graafika on hea, kui teie arvutil on piisavalt jõudlust. Häälnäitlemine on laitmatu ja muusika loob mängus Sõrmuste isanda universumi atmosfääri.

Mängu sündmused viivad teid kolmandasse ajastusse, Keskmaa territooriumile, kus arendajad on taasloonud enam kui 100 asulat. Lisaks asulatele on kõik kuulsad kohad, mida on kirjeldatud J. raamatute põhjal tehtud teostes ja filmides. Tolkien.

Kõik kolmanda ajastu fraktsioonid on mängimiseks saadaval:

 • Gondor
 • Rohan
 • Kõrged ja metsahaldjad
 • Gnoomid
 • Eriador
 • Dale
 • Isengard
 • Mordor
 • Käivita
 • Harad
 • Udumägede orkid

Igal fraktsioonil on oma moraal, miinused ja eelised. Kuna fraktsioone on üsna vähe, pole valikut lihtne teha, kuid kui olete tuttav Tolkieni teoste maagilise maailmaga, saate selle ülesandega hõlpsalt hakkama.

Pärast fraktsiooni valimist on teil lühike õpetus ja seejärel saate hakata mängima Third Age Total Wari.

Mängurežiimide hulgas on saadaval nii üksiklahingud kui ka kampaania läbimine.

Nagu enamikul kaasaegsetel mängudel, on ka mitme mängijaga režiim. Saate võrgus võidelda sõprade või juhuslikult valitud vastastega.

Lahinguväljal on kahte erinevat tüüpi armeed. Väga suur armee, mis on võimeline purustama vaenlase arvu. Või väikesed, kuid hästi väljaõpetatud ja relvastatud üksused. Igal variandil on oma eelised, ise otsustate, mis sobib teie võitlusstiiliga rohkem.

Kolmas ajastu ja eriti selle lõpp, suurte lahingute ja suurte lahingute aeg. Lihtsalt ei tee. Võite võita ainult vaenlase kõiki tegusid ette nähes. Olenemata sellest, kas mängite tõelise vastase või tehisintellektiga, olge valmis võitluseks surmani. AI tase mängus on üsna kõrge, nii et teda pole lihtsam võita kui inimest.

Arendajad pöörasid palju tähelepanu visuaalsele kujundusele. Sõltuvalt valitud fraktsioonist on teie asulate hoonetel ja elanike riietel oma unikaalne stiil. Lisaks muudetakse häälnäitlemist ja muusikasaadet.

See tähelepanu detailidele võimaldab mängul jäädvustada täielikult iga rassi ja kultuuri atmosfääri, olenemata sellest, kellega mängite.

teoste universumit J. Tolkien on väga mitmekesine, siin on kõike alates vesiniitudest ja lõpetades süngete koopasse. Erinevates kohtades ja kultuurides mängimine ei saa olla igav.

Kuid ärge võtke mängu kergelt, leiate palju lahinguid, mille käigus te ei saa kaotusi vältida.

Puhasta Keskmaa pimedusest või vastupidi, too kaose kõikidesse maadesse, mis sul õnnestub armee jõuga vallutada. Finaal sõltub ainult teie valikust ja võimest vägesid juhtida.

Third Age Total War tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu müüakse Steami portaalis või ostmiseks külastage arendajate veebisaiti.

Installige mäng kohe ja sukelduge vapustavasse fantaasiamaailma! Puhkake reaalsusest oma lemmiktegelaste seas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more