Järjehoidjad

Trooniriik sõjas

Alternatiivsed nimed: Kuningriikide troonisõda

Game Throne Kingdom at War: saage suureks isandaks

Mängutoodete turul ilmuvad aeg-ajalt uued pakkumised. Kogenud mängija eristab mannekeeni hõlpsasti huvitavast lõbusast ning kõrge reiting, mida näitab mäng Kingdom at War, ütleb, et see sisaldab kõiki neid omadusi, mida strateegiasõbrad hindavad.

Esimene asi, mis virtuaalsõdalasi eriti rõõmustab, on Throne Kingdom at War arvutites ja mobiilseadmetes mängimise võimalus. Ja kuna brauser on mänguasi, saate sellesse siseneda sotsiaalse võrgustiku kaudu.

Valitseja elu

Enne teid klassikaline näide mitme mängijaga strateegiast koos fantaasia elementidega. Seal on vaenlased ja sõbrad, aga ka kuningriik, mida tuleb arendada ja kaitsta. Kõik algab väikesest, kuid järk-järgult peaksid teile antud maad arenema tugevaks riigiks, millel on võimas armee ja jätkusuutlik majandus. Ümberringi on palju vaenlasi ja seetõttu on nende poolelt rünnakud sagedased. Selleks olen ma sõbrad, õigemini sõbralikud rahvad, kellega luuakse liite. Üheskoos on lihtsam ja usaldusväärsem tõrjuda nende rünnakuid, kes ei jaga teie seisukohti heanaaberlike suhete osas.

Koosnedes suurest rühmast mõttekaaslastest, avastate ka maad, võitlete koletistega. Mängu Throne Kingdom at War mängimine ja päris inimestega suhtlemine pole mitte ainult huvitavam, vaid ka kasulikum. Sulle on tagatud toetus ja abi ressursside ja sõjalise abi näol. Küsige neilt nõu, kuid ärge unustage, et nad ootavad teilt sarnaseid kättemaksusamme.

Targalt, me võitleme vapralt

Leidud värvikasse keskaegsesse maailma, kus puudub moodne tehnoloogia, kuid on maagia ja teravad terad. Sellest reaalsusest osa saamine aitab Throne Kingdom at War registreerida, mis ei nõua keerulisi manipuleerimisi. Mis veel meeldivad üllatused on:

 • Suurepärane mahuline graafika
 • Keelte valik
 • Mänguprotsess ilma täiendavate ostudeta
 • Suur hulk ülesandeid
 • Võimalus varustada oma kangelast oma äranägemise järgi
 • Liituge ja looge oma tellimused
 • Valige võitlejaklass

Klasside kaupa vaatame, kes on esindatud:

 • Bight Knights
 • Skeemilised nooled
 • Kõlarid
 • Maaotsijad
 • Kreeguvad väed
 • Ratsavägi 1000 20

Throne Kingdom at War personali osa, et olla edenemisega kursis. See tähendab, et lisaks sõjalistele kampaaniatele peate pidevalt midagi ehitama ja täiustama. Kuna asula oli teadaolevalt elujõuline, vajavad elanikud maju, kõrtse, kauplusi. Sõdurid vajavad kasarmuid ja harjutusväljakuid. Ja linna jaoks oli vaja ladusid, sepikodasid, saeveskeid, kaevandusi. Söe, puidu, kivi ja muude mineraalide kaevandamisel ärge unustage, et mida kõrgem on kaevanduste tase, seda väärtuslikumat toorainet nad toovad. Sama kehtib ka teiste ettevõtete kohta, nad ammutavad lähtematerjali või toodavad kaupu.

V mängutöökojad on kõik omavahel seotud ja seetõttu püüavad pöörata tähelepanu kõikidele tööstusharudele õigeaegselt ja ühtlaselt. Kui maju on vähe või need ei vasta kodanike elutasemele, pole kedagi, kes tööd teeks ning see mõjutab toidu, riiete ja relvade puudust. Ärge unustage pumbata ja sõdalasi, saates nad ülesannetele. Ülesannete valik on suurepärane ja saate valida mis tahes, olles uurinud tingimusi ja preemia suurust. Valige need, mis vastavad teie kangelase nivelleerimise tasemele, nii et tema jõust piisaks kampaaniaks ja lahinguks vaenlasega.

The Game of Throne Kingdoms War täiustatakse pidevalt, ilmuvad uued täiendused, et teil ei hakkaks igav. Mängijatega liitudes saate osaks nende tihedast perest ja peagi saate pärast väikest treeningut oma esimese ülesande.

Uurige teadust õigel viisil, uurige alati

Akadeemia on teie kuningriigi üks peamisi hooneid. Niipea, kui olete selle ehitanud, alustage kohe uurimistööd. Alguses maksavad need vähe ja nende avastamine ei võta kaua aega. Mida rohkem aga uurid, seda kallimad on uued tehnoloogiad, aga ka nendest saadavad boonused on suuremad. Kategooriad: Majandus (mõjutab väljavõetavate ressursside hulka ja kõike nendega seotud); sõjaline (lisage rünnak/kaitse rünnaku/kaitse ajal; boonused sõdalastele ja kõigele, mis on seotud teie armeega); Intelligentsus (parandab luurevõimeid; parandab kiirust, juhust ja andmete hulka, mida saate vaenlaselt koguda); Väljaõpe (parandab sõdurite väljaõppe kiirust ja maksumust erinevates kategooriates); Agressorid (avavad juurdepääsu ainulaadsetele mandrit ründavatele koletistele; saate need hävitada ja saada auhindu; mida kõrgem on tase ja Erinevat tüüpi erineva tasemega sõdurite jaoks on ka eraldi tehnoloogiad.

Dominioni varemed: kuidas mööduda ja mida teha?

Varemetesse sisenemiseks pumpage oma palee tasemele 10 või kõrgemale. Varemete taga on iidse Dominioni impeeriumi varemed, mida peate uurima ja sealt ütlemata aardeid leidma. Kõigepealt minge baaslaagrisse – avage ekspeditsiooni peakorter, see asub teie pealinna sadama lähedal. Baaslaagris valmistavad seiklejad ette, nad lähevad ekspeditsioonile ja uurivad kunagise suure impeeriumi tänavaid, otsides aardeid ja võitlevad koletistega. Baaslaagris on kolm hoonet:

 • Seikleja kõrts – koht, kus pumbata ja oma välimust muuta
 • Dominioni pood – siit saate osta mitmesuguseid kasulikke esemeid
 • Dominioni töötuba on koht, kus saate luua oma seiklejale esemeid (annab tulemuslikkust)

Rännakute ajal kohtab seikleja oma teel koletisi – agressoreid ja renegaate. Võita neid ja saada väärtuslikke auhindu. Ja kui nad teid ära tüütavad, võite juba kohata alfa-agressorit. Ta on kogenum ja paadunud võitleja, keda pole nii lihtne võita. Koguge tahe ja jõud rusikasse ning minge aarde järele!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more