Järjehoidjad

Trooni kuningriik sõjas

Alternatiivsed nimed: Kuningriikide trooni sõda

Game trooni kuningriik sõjas: saada suureks Issandaks.

Mängutoodete turul ilmuvad uued ja uued pakkumised. Kogenud mängija saab mannekeeni kergesti eristada huvitavast lõbust ja kõrge hinnang, mida näitab mängus Kingdom at War, ütleb, et see sisaldab kõiki neid omadusi, mida strateegia armastajad hindavad.

Esimene asi, mis eriti meeldib virtuaalsetele sõdalastele, on võime mängida arvutites ja mobiilseadmetes trooni kuningriigis sõjas. Ja kuna brauser on mänguasi, saate selle sisestada sotsiaalse võrgustiku kaudu.

Valdaja eluiga.

Enne kui klassikaline näide fantaasia elementidega multiplayer strateegiast. On vaenlasi ja sõpru, aga ka kuningriiki, mida tuleb arendada ja kaitsta. See kõik algab vähe, kuid järk-järgult peaks sulle antud maa arenema tugevaks riigiks, millel on võimas armee ja jätkusuutlik majandus. Seal on palju vaenlasi ja seetõttu on nende kõrval rünnakud sagedased. Sel eesmärgil olen olemas sõpru või pigem sõbralikke riike, millega luuakse liite. Üheskoos on lihtsam ja usaldusväärsem tõrjuda nende inimeste rünnakud, kes ei jaga teie arvamust heanaaberlike suhete kohta.

Koosneb suurest hulgast sarnaste mõtlemisega inimestest, uurite ka maad, võitlete koletisi. Mängu mängimine Throne Kingdom at War, suheldes reaalsete inimestega, ei ole mitte ainult huvitavam, vaid ka kasulikum. Teile tagatakse toetus ja abi ressursside ja sõjalise abi vormis. Küsi neilt nõu, kuid ärge unustage, et nad ootavad sarnaseid vastumeetmeid teie eest.

Arukalt võitleme.

Tuleb end värvikas keskaegses maailmas, kus ei ole kaasaegset tehnoloogiat, kuid seal on maagilised ja teravad terad. Hakka osa sellest reaalsusest aitab Throne Kingdom at War'i registreerimisel, mis ei vaja keerulisi manipuleerimist.

Mis veel meeldivalt üllatab:

 • Great Volumetric Graphics
 • Keelevalik
 • Game protsess ilma täiendavate ostudeta
 • A suur hulk külalisi
 • Sobivus oma kangelase omal äranägemisel
 • Ühendage ja looge oma tellimused
 • Valige võitleja klass

Klasside järgi vaatame, kes on esindatud:

 • Bight Knights
 • Klaasitud nooled
 • Kõlarid
 • Prospectors
 • Crowing troops
 • ratsavägi 1000 20

Staff osa iPlayer Throne Kingdom at War, et hoida kursis arengut. See tähendab, et lisaks sõjalistele kampaaniatele peate pidevalt ehitama ja parandama midagi.

Kuna on teada, et asula oli elujõuline, vajavad elanikud maju, kõrtsid, kauplusi. Sõdurid vajavad kasarmuid ja koolitust. Ja linna jaoks olid vajalikud laod, sepised, saeveskid, kaevandused. Söe, puidu, kivi ja muude mineraalide kaevandamisel ärge unustage, et mida kõrgem on kaevanduste tase, seda kallimad toorained nad toovad. Sama kehtib ka teiste ettevõtete kohta, nad eraldavad lähtematerjali või toodavad kaupu.

V mänguseminarid on kõik omavahel seotud ja püüavad seetõttu pöörata tähelepanu kõikidele tööstusharudele õigeaegselt ja ühtlaselt. Kui on vähe maju või nad ei vasta kodanike elukvaliteedile, ei ole kedagi tööle ning see mõjutab toidu, riiete ja relvade puudumist. Ärge unustage pumpa ja sõdalasi, saates need ülesannetele. Külaliste valik on suur ja saate valida iga, olles uurinud tasu tingimusi ja suurust. Vali need, mis vastavad teie kangelase tasandamise tasemele, nii et tema tugevus on piisav kampaania ja vaenlase vastu võitlemiseks.

Throne Kingdoms Game'i sõda on pidevalt paranenud, ilmuvad uued täiendused, nii et te ei tüdinud. Mängijatega liitumisel saab sellest osa nende lähedasest perekonnast ja peagi saab oma esimese ülesande pärast väikest koolitust.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more