Järjehoidjad

Läbi aegade

Alternatiivsed nimed:

Through the Ages on strateegia, mis ilmus tänu lauamängule, tegelikult on see ametlik kohandus. Nüüd saate mängida läbi aegade arvutis. Graafika ei ole liiga muljetavaldav, kuid see on värviline ja üsna detailne. Tippgraafika ei ole strateegiate jaoks kohustuslik atribuut. Tänu sellele funktsioonile saate mängida peaaegu igas arvutis, isegi kui sellel pole kõrget jõudlust. Häälnäitlemine on kvaliteetne ja hästi valitud muusika.

Lauamäng sai kõrged hinnangud ja lauamängu Geeki andmetel esikolmiku. Ka arvutiversioon ei vea sind alt, mängijad leiavad siit palju huvitavaid vasteid mugavamas vormingus.

Enne mängimist tutvu reeglitega. See on lõbus meelelahutuslikus vormingus ja ei võta liiga palju teie aega.

Kohe pärast seda olete valmis seikluseks:

  • Kaevanduste ja farmide laiendamine ja täiustamine
  • Määrake oma tsivilisatsiooni arengutee
  • Jaotage ressursid sinna, kus need annavad suurimat kasu
  • Looge kaitseks ja vallutamiseks võimas armee
  • Valige lühim tee võiduni ja järgige seda

Need on ülesanded, mida saate arvutis läbi aegade mängides täita.

Mäng pakub palju huvitavaid võimalusi vastasseisuks tehisintellekti või tõeliste vastastega. See on mugavam kui lauaarvuti versioon, kuna see ei nõua pärast mängu lõppu või pausi korral kõike eemaldama.

Raskusaste võib varieeruda, seda tehakse selleks, et algajad harjuksid mängumehaanikaga kiiresti ega tekiks kohe lahendamatuid raskusi.

Reeglitest on kaks versiooni, mis on täielikud nagu töölauaversioonis või veidi lihtsustatud. Mäng on igas versioonis huvitav, otsustage ise, milline neist teile rohkem meeldib.

Eksperimenteerige erinevate strateegiatega, universaalset lahendust pole olemas, kõik sõltub sellest, kes teile vastu on.

Mängige läbi aegade ja muutke väike hõim järk-järgult jõukaks riigiks, ületades kõiki vastaseid.

Lisaks põhimängule on arendajate poolt välja antud üle kahe tosina erineva lisandmooduli.

See on ideaalne võimalus huvitava ja lõbusa aja veetmiseks sõprade grupi, võõraste või kohalike stsenaariumide korral tehisintellekti vastu mängides.

Isegi kui ühel päeval igav hakkab, võid alati pausi teha ja hiljem tagasi tulla, Läbi aegade on aktuaalne veel väga pikka aega, nagu kõik lauamängud.

Enne alustamist peate alla laadima ja installima programmi Through the Ages oma arvutisse või sülearvutisse. Tulevikus on mitme mängijaga režiimi jaoks vaja Interneti-ühendust; kohalikud missioonid on saadaval võrguühenduseta.

Kahjuks ei saa arvutisse PC tasuta alla laadida

Through the Ages. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades arendajate ametlikku veebisaiti. Samuti peate maksma lisandmoodulite eest, kui soovite raha säästa, vaadake müüki ja teil on see võimalus.

Hakkake mängima kohe, et lõbutseda sõpradega või AI vastu mängides ja luua oma tsivilisatsioon!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more