Järjehoidjad

Tiger Woods PGA TOUR 12: Masters

Alternatiivsed nimed: Tiger Woods PGA TOUR 12: Masters

Protsessor: Pentium 4/Athlon XP 2. 8 GHz

RAM: 1 GB

Videokaart: GeForce 6200/Radeon 9500 Pro

Disk Space: 6 GB

Tiger Woods PGA TOUR 12 - populaarne sport golf simulator, kui isik, kelle tiitel sai üks suurimaid golfimängijad meie aja on muutunud viimastel aastatel väga personifikatsioon sport. Tuleb märkida, et omanikud personaalarvutid juba igavleda see simulaator, sest firma on arendaja toodete selles seerias konsooli platvorme neli aastat. Tiger Woods PGA TOUR golf suur jälle tagasi arvuti platvormi.

Kaks ühes

Alguses Põgus Tiger Woods '12 oli vaimusünnitus teatud keskmine, mis ühendab populaarne online projekti sama nime, mis lisati ühtse mooduse karjäärivõimalusi ja Suur vastet. Iga ostja mängu ketas Tiger Woods PGA TOUR 12 saavad automaatselt kuue kuu tellimus osaleda multiplayer lahingutest ja täiendada ühtse režiim, mis sisaldab mitu mängu puhul. Tiger Woods, mängu oma nimi peegeldab kodanliku eliidi ja kallis spordiala. Raske majanduslik mudel, mis on kaks erinevat valuutad. Esiteks - mängimine dollarit teeninud ühe ja mitme lahingud lihtsalt kolossaalne skaalal. Üks probleem on, et osta midagi kasulikku online lahingud saab olema raske ja nad on kaal ainult ühe turniiridel. Et suurendada võimalusi võita konkurentsi multiplayer sa pead teiste rahaühikute prillideta, et võite teenida mängus ainult suurte pühade, kuid võite üsna kergesti osta päris raha. See raha on muutunud mainstream igaüks konkureerida võrdsetel alustel kõik regulaarsed multiplayer serverid ja online turniiridel. Kui te esimest korda külastada lisatasu kauplus mäng, siis saad aru, et isegi virtuaalses vormis sport ei ole odav.

Mäng

Kantselei mängija Tiger Woods 12 ja täpsemalt selle mõju on jagatud kahte süsteemi. Esimene süsteem võidab Tiger Woods PGA TOUR, trehklikovy hoos. Nende rakendamine on tehtud juba saanud klassikaline viis, kus me peame püüdma liugurit skaalal ringi servas. Saagi kaks korda, esimene valime löögijõudu, täpsust suunas teise valitud enne. Virtual golf spetsialistid on teine ​​variant streike kui kõik kontrolli stick kantakse hiirega. Teie virtuaalne soosik kordub kõik tegevused oma hiirt üles-alla liikumine tähendab kiik ja Punch, ja liikudes vastutab täpsuse mõju.

Full Zen

Tiger Woods, mängides tema nime on palju pistmist reaalse mängu golf, va DC, kui kõikjal meedias, esinemine publiku ja rõhk vaenlane on pealkirjastatud tõsine väljakutse isegi kogenud mängija. Aga siin on see lihtsalt ei ole teie iga lask veedad üksi, mis keskendub mäng ei ole kõik, et huvi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more