Järjehoidjad

Kangelase aeg

Alternatiivsed nimed: Aeg olla kangelane

Timetobehero - lugu Titans

taaselustamisest

Game Kell kangelane oli teine ​​toode, mis täitis mängu maailma fantaasia lugu ja võimalus mängida PvP viisil. Venemaa stuudio 2RealLife avaldas selle 2015. aasta jaanuaris, millel on juba kogemusi mitme mängijaga mänguasjade arendamisel. Pärast laiale publikule lubatud katsetamisaega teatati, et see käivitatakse ametlikult ja nüüd saavad kõik kangelase mängida reaalajas ja mis tahes platvormilt, sealhulgas mobiililt.

Sa lähed maailmade kaelakee universumisse, et leida need kolm jumala, kes selle maailma loojad ja valitsejad surid - Titaanid. Vanade jälgedel on Orlovi ja Lvivi klanid, kes ootavad õigusrikkujate kättemaksu ja nende saladuste avalikustamist.

Igal kangelal on oma tunnused ja võitlusoskused, kuid kuna nende taga on kümneid lahinguid, muutuvad nad veelgi kogenumaks, tugevamaks, jõulisemaks, jõulisemaks. Nende relvad ja relvad on lahingus kõvenenud ja nende tegelased muutuvad tugevamaks kui graniit. Neid abistavad maski reinkarnatsioonid, mis võivad muuta lahingu omadusi ja omadusi.

Populaarne lugu viib teid sügavalt konfliktidesse, mis on tekkinud liitude, klannide ja nende poliitilisi ja majanduslikke huve kaitsvate korralduste vahel. Kui kangelane aeg alla laadida, siis saate teada olukorra algusest ja proovige lahti lüüa konspiratsioonide, reetmise, pikaajalise vaenulikkuse, mis viis titaanide surmani.

mängufunktsiooni

  • Valitud oskused, mida mängija otsustab oma iseloomu üles laadida, valitakse vastavalt olukorrale. Need on kättesaadavad mõne aja pärast ja ei sõltu mängija tegevusest.
  • . Monstri ülesanded muutuvad kättesaadavaks erinevate toimingute tegemisel. Igal maskil on konkreetse koletise omadused ja seda kandes iseloomu täielikult uuesti, omandades iseloomulikke oskusi, võimeid, jõudu ja jõudu.
  • Monster Den tuleb PvE mängu ajal puhastada üksi ja grupis. Grupid moodustatakse juhuslikult või eelnevalt kokkuleppel.
  • Turnil põhinev pesa-võitlus.
  • Võid ka PvP-režiimis võidelda teiste areenil osalejate vastu ja saada trofeed.
  • Enne koletisega lahingu alustamist uurige selle omadusi ja uurige, milliseid objekte saab sellest välja raputada.
  • .Pärast mitmekesisust pakuvad regulaarsed mänguarendajad võistlusi ja teatavad sündmustest.
  • Daily visiit iPlayeri kangelane aeg lubab erinevaid kingitusi - kasulikke asju mängu jaoks. Iga kord, kui nende väärtus suureneb.

lahingust pole midagi öelda - kõik on lihtne. Sina ja vaenlane lähenevad kohtule ja annad kolm tabamust. Kaotaja tuvastamine on samuti lihtne, sest ainult võitja jääb. On palju ülesandeid ja neil on aega ainult neid teha. Kuid igaühte julgustab kasulik üllatus asjade, kogemuste või müntide kujul.

Muud muud kasulikku detaili

Asukohas olevad hooned täidavad teatud funktsioone ning kaart näitab maailmad: kotkas, lõvi, leek ja teadmata territoorium, mida veel ei leitud. Menüüsse valides tuleb valida: relvad, seadmed, amuletid ja eliksiirid, mitte ainult ei paku neile kindlat hinda, vaid ka vihjeid võimaluste kohta, näidates nende taset. Tõeliselt väärtusliku toote omandamiseks peate täitma külalisi ja püüdma võitu, mis toob kaasa puuduva koguse.

Liitu Timetobehero kogukonnaga ja saada ühe klanni esindajaks, et aidata taaselustada maailmade kaelakee endist hiilgust, tuues Titaanid tagasi. Ülesanne ei ole lihtne, vaid ainult nii, et selle elanikel on lootust õnne vastu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more