Järjehoidjad

TimeZero

Alternatiivsed nimed: Half Zero

Pärast tuumaplahvatus inimkond on saanud uue alguspunkti ja teistsuguse arengutee - ei ole uus idee, kuid selle rakendamine post-apokalüptiline rollimäng TimeZero Internetis väga muljetavaldav. Online mäng TimeZero juba üsna populaarsed, tänu suurepärase graafika, põnev külalistele ja maksimaalne võime oma iseloomu poolest areng.

Alustuseks TimeZero nõuab registreerimist. Ofsayte mängu, valige sobiv variant. Pärast lugemist proloog, vajuta "play" ja sisesta nimi iseloomu, kehtiv postkast aadressi ja parooliga kinnitust. Nüanss - registreerimine mängus TimeZero pakub lihtsalt vali sugu oma tulevast kangelane. Järgmiseks aktsepteerima ja kokkulepe ja pressid "Enter". Oodake kirja aktiveerimist konto, kinnitada - ja TimeZero online registreerimine teil juba on.

Noh, nüüd saab tulema loomine iseloomu. Juba selles etapis mängu online TimeZero ka ise soovitab. Erinevaid skeeme luua pildi kangelane, üksteist erialade jagunemine laagrid (kaks neist) ja nende fraktsioonid (kaheksa), ja tohutu hulk klannid. Niisiis, mängida mängu online siis TimeZero ühe sõdiva leeri - tervendajatele Kronos või Black Scorpion. Kuid kui sa "ei sära" olevat oma ridadesse, miks - loe edasi. Iga laager on moodustatud neli fraktsioonidesse.

Positiivne "ravitsejate Kronos" sisaldavad järgmist osa:

1. Rangers - pärijad sõjalise elukutse, kaitsta nõrku ja rõhutuid varastamine ja rüüstamine

2. Iron Hawks - rühm andekaid teadlasi, eesmärk on leida uusi tsivilisatsioone kosmoses

3. PsyONIX - spetsiaalne grupp inimesi psy-kineetika (töö mõtte jõud)

4. White Legion - Army of the Great keiser.

Camp negatiivne "Musta Scorpion" hõlmab fraktsioonid

1. Invasion - halastamatu sõdurid tulnukad teisest päikesesüsteemist

2. Systeam - robotid ja mõistuse kontrolli neile: "Sara", kipuvad hävitada kõik orgaanilised olendid

3. Tasuta Põllumajandustootjad - farmerite

4. Moskva Gangsters - spot "bosota" - vargad, mõrtsukad, röövlid, jne

Kõik algajad mängima hakata TimeZero koos "inkubaator" eriline koht, kus saab läbida koolitus võitleb (vajuta "Näita võitlus") ja arm - teil on külm, viskamine, tulirelvade, energia relvi. Ja muidugi, saada oma esimest töökohta. Valmis? Siis võtab oma seljakoti ja minna - seal väljaspool seintele hoone leiad imeline, salapärane ja jõhker maailm.

Iga mööduva quest kangelane toob kogemus, täiustatud parameetrid (omadused ja oskused), lõpetamisel nimistusse. Nagu täitmise, kümme neist: kogemus, tervise, elujõu, psi-energiat, jõudu, agility, intuitsiooni, vastupidavus, täpsus, intelligentsust. Oskusi natuke rohkem (13) ja arendada, kui nad kasutavad neid relvi või muud esemed, meditsiinitarbed või seadmed. Käigus, kuidas sa TimeZero mängida, proovida arendada neid kõiki.

In juhuslik ja lugu külalistele, TimeZero online mäng, kus saab teenida (töö kaevanduses), ekstrakt ja müüa vahendid hävitada koletisi ja mutandid (et neid siin 16), jne jne Ja mis kõige tähtsam, mida pead teadma (või mitte ... kui olete huvitatud intriig - spoiler! ) Mängi mängu online TimeZero sa teatud punkti ja kui sinu tegelane on piisavalt tugev ja mitmel tasandil sa soovitud tasemel, see on kui sa pead võtma pool - saada Ravitseja Kronos või Black Scorpion. Ja siis - endale isiklik võrdlusalus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more