Järjehoidjad

Tom Clancy Ghost Recon

Alternatiivsed nimed: Tom Clancy Ghost Recon

Kaks aastat tagasi, Tom Clancy on Ghost Recon mängus näidati näitus 2010, vastus on vaigistatud. Erinevalt ülespuhutud demo, läbimõeldud ja strateegiline frantsiis oli päris huvitav. Tom Clancy mäng on kõik tunnuseid hea mäng on imeline tempo, huvitav külalistele.

Enne mängima Tom Clancy on Ghost Recon, veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele: CPU sagedus - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128MB.

Tom Clancy on Ghost Recon registreerimine ei võta palju aega ja ei tekita raskusi

1. Lehel, valige kirje «Registreeri»

2. Sisesta oma e-mail

3. Sisestage parool

4. Valige «sisse».

Tom Clancy mäng paneb sind mõtlema strateegiliselt planeerida oma tegevusi ette ja kasutada relvi pidevalt. Sageli on parim võimalus on hävitada vaenlasi ükshaaval hoolikalt kaaluda oma järgmise eesmärk on vältida surma oma iseloomu ja ei tõsta alarm. Ja mõnikord parim marsruut Tom Clancy on Ghost Recon Online, ei lähe läbi ja tappa kellegi oma teel, ja liikuda vaikselt oma eesmärgi, nii et vastane ei saanud aru, kus sa oled. Adaptive kamuflaaž Tom Clancy on Ghost Recon Online võimaldab kummitus segunema teistega ja vargsi mööda ilma avastamise. Samuti on sensor granaadid valida vaenlasi, siis aitab ka snaiper vintpüssi, õhurünnakud. Tom Clancy mäng on lahe vidinaid, mis teevad te tunnete kõrgusel, kui seda kasutatakse õigesti, kuid mitte nii võimas kui valdav enamus, et sa võitmatu. Sul on Tom Clancy on Ghost Recon mängida ja näha huvitavaid märgistamise süsteem, mis on tõesti revolutsiooniline. See on täiustatud versioon märgib, selle asemel et minna teatud asendis, pead tähistada vaenlane - või rohkem vaenlasi, maksimaalselt neli. Sisuliselt on välja et meeskonnakaaslane keskenduda selle eesmärgi ja nad teevad kõik võimaliku, et tagada kinnipidamine vaenlane silmapiiril. Kodeeritud vaenlased võib tühistada, kui aeg on mäng Tom Clancy 's, ning asjaolu, et teil on võimalik koheselt kõrvaldada neli vastased samal ajal annab rahulolu tunde. Mõnikord igraTom Clancy on tundub hea. Ilmselt palju aega kulus maine parandamise kummitus või lahinguväljal või missioon. Kuid on ka hetki Tom Clancy on Ghost Recon Online, kui mäng ei ole päris valmis ilme. Mõned tausta puuduvad andmed, tekstuurid suurepärane vaade mäng. Mäng Tom Clancy on - see on 10-tunnine kampaania. Kui teil on meeskond 4 mängijat, see on teine ​​lugu, sest grupp on jagatud - kaks helikopterit ja kaks kohapeal. Poisid taevas peaks toetama mängu ajal Tom Clancy on seadke tulekahju enne abi Marines viskamine granaadid sensor kõrvaldada sissetulevate ohtu. Co-op tervikuna on suurepärane lisaks Tom Clancy on Ghost Recon Online. Samuti lisatakse probleemi ellujäämise - sa tead alati, et selg on kaetud, kui te võtate bullet teise mängija, aga co-op, kui sa kogemata saada surmapõhjus liitlane, see on mäng läbi. Samuti on partisan režiim mäng Tom Clancy 's. Kuid see ei ole midagi muud kui meeldiv häiritud, kui sa ei ole lootusetu mängijad, kes soovivad avada tuhandeid erinevaid kombinatsioone relvad, mis võib pakkuda igraTom Clancy on. Kui oled mõtlik person shooter, mis on uhke meelt ja taktika, samas Dunn mäng on teie jaoks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more