Järjehoidjad

Hammas Ja Saba

Alternatiivsed nimed:

Tooth And Tail on veidi ebatavaline reaalajas strateegiamäng. Mängul on paljude indie-stuudiote poolt nii armastatud piksligraafika, kuid antud juhul said nad sellega hästi hakkama. Häälnäitlemine on suurepärane, nagu ka muusika. Mäng on väga atmosfääriline.

Mängul on süžee ja see on üsna huvitav, mis pole sellistes mängudes alati vajalik. Dialoogid on ilusti kirjutatud ja mitte ilma huumorita.

Tegevus toimub 19. sajandil maailmas, kus pole inimesi ja ühiskond koosneb eri liiki loomadest. Mõnedel elanikel on krooniline toidupuudus ja toidukriisist ülesaamiseks otsustavad nad liha süüa. Vaimulikud eesotsas Archimedesega loovad loterii, mis otsustab, kes elanikest süüa saab.

Kuid talupojad, otsustades, et selline süsteem seab aadli liiga privilegeeritud olukorda, alustavad revolutsiooni, et kukutada rõhujad.

Vaimulikud püüavad teeselda neutraalset hoiakut, toetades samal ajal aristokraatiat ja salapolitseid. Kuid elanikel on kõige salakavalam plaan, mis näib, et see ei saa kedagi ohustada.

Saate üksikasju teada, kui mängite Tooth And Tail

Mängus olete ühe enda valitud fraktsiooni juhi nahas.

Kokku on neli murdu:

  • tavalist
  • Kultuur
  • Pikad mantlid
  • KSR

Igal fraktsioonil on oma üksused ja peakorter.

Vastasseis arendab kahte fraktsiooni kahe teise vastu.

Saadaval on kaks mängurežiimi:

  1. Kampaania
  2. koostöörežiim

Koostöörežiimis samas arvutis saate mängida ühe oma sõbraga, programmeerides klaviatuuri erinevaid osi või ühendades kaks mängupulti.

Mäng on optimeeritud mängupuldi kasutamiseks ja seetõttu on sellel väga omapärane üksuse juhtimine.

Teie fraktsiooni juht, lipuga sõjapealik, toimib kursorina. Kõik teie armee sõdurid järgivad teda ja ründavad kohatud vaenlasi ja vaenlase hooneid. Alguses võib see juhtimisskeem olla pisut ebatavaline. Hoonete, sõdurite palkamise kasarmute ja kaitserajatiste ehitamist juhib sama lipukandja kindral.

Mängu peamine ressurss on toit. Vägesid palgatakse toiduks ja sellega tasutakse hoonete ehitamise eest.

Toitu saab veskite ümber asuvatest taludest. Sead töötavad farmides, nemad vastutavad ka nende rajatiste kaitsmise eest. Niipea kui vaenlase väed ilmuvad, lõpetavad nad töö, võtavad välja püstolid ja asuvad kaitsma. Nad ei suuda vaenlase kõrgematele jõududele pikka aega vastu seista, kuid nii on teil aega neile appi tulla.

Lahingute tulemuse määrab peamiselt armee suurus ja see, millistest võitlejatest see koosneb. Puuduvad lahingutaktikad, mis võivad meeskonna juhtimise eripära tõttu mängus lahingu tulemust muuta. Lipukandja kindral ise otseselt lahingus ei osale, kuid võib kahju saada, seega proovi teda mitte kauaks lahingusse jätta.

Tooth And Tail tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks see ei õnnestu. Kuid mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Hakkake mängima, et vägivaldsed aristokraadid vaeseid talupoegi solvata!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more