Järjehoidjad

Taskulamp: lõpmatu

Alternatiivsed nimed:

Torchlight: Infinite RPG mäng. Tänu premium-taseme heale graafikale meeldib mäng paljudele. Häälnäitlemine on tehtud professionaalselt ja muusika on valitud maitse järgi.

Mängus saab teie meeskonnast maa päästja nimega Leptis. Ümbritseva maailma neelab pimedus. Paljud fantaasiamaailma elanikud alistuvad tema kiusatustele ja pöörduvad tumeda poole poole.

Peate moodustama ideaalsete sõdalaste salga, kes püüab muinasjutumaailma päästa.

  • Otsustage, kes teie meeskonda kuuluvad
  • Arendage võitlejate oskusi ja viige nende võitlusoskused täiuslikkuseni
  • Täitke loomissioonid ja kõrvalülesanded
  • Varustage oma meeskonna iga liige parimate relvade ja soomustega
  • Varustuse uuendamine

See on väike loend mängu põhiülesannetest, kuid tegelikult on kõik veelgi huvitavam.

Avastage tohutut maailma ressursside leidmiseks. Nii saate oma meeskonnale hankida uskumatu varustuse. Kokku on legendaarseid seadmeid rohkem kui 200 tüüpi, mõned neist on väga haruldased ja nende hankimine ei saa olema lihtne. Kuid isegi kui esemed, millega te kokku puutute, pole liiga võimsad, ärge heitke meelt. Saate need lahti võtta, et hankida väärtuslikke materjale, et täiustada või luua muid seadmeid. Või võite müüa seda, mida te ei vaja, hea hinna eest mängus saadaoleval tohutul avatud turul. Asjad, mis teile kasutuks jäävad, võivad mõne teise mängija jaoks osutuda tõeliseks aardeks, mille eest ta on valmis mänguvaluutas palju raha maksma. Loetlege müüdavad kaubad ja uurige turgu, et mõista, mille järele on kõige rohkem nõudlust.

Arendage oskusi, millest viis sõdalast moodustavad teie meeskonna, nagu soovite. Saate 24 erinevate oskustega vahelehel otsustada, mida täpselt arendada. Kokku on rohkem kui 230 oskust, mis võimaldab teil teha sõdalasi nii, et need sobiksid teie mängustiiliga nii palju kui võimalik.

Mängus puudub energiasüsteem. Mängida saab igal ajal, mängus on võimalik isegi terve päev veeta. Keegi ei piira sind milleski.

Combat režiim on üsna arenenud. Lisaks põhivõtetele on olemas spetsiaalsed, mille laadimine võtab aega. Kasutage erinevat tüüpi vaenlaste jaoks individuaalseid rünnakukombinatsioone. Eriti raske saab olema ülemustega võidelda. Pidage meeles, et kõigil on nõrkusi.

Kõik, mis muudab teie meeskonna tugevamaks, soomustükid, relvad või materjalid, mille leiate mängumaailmas ringi reisides ise. Puudu on, mida saate turult osta teistelt mängijatelt.

Mängus on pood, kuid seal müüakse ainult kaunistusi. Kaupu, mis suudavad jõudude tasakaalu mõjutada, seal ei ole. See on tasuta mängitava mängu jaoks väga ebatavaline. Arendajad püüdsid teha mängu, mis oleks lõbus, mitte raha juurde meelitada.

Saate mängida Torchlight: Infinite'i pikka aega ja see ei hakka igav, perioodiliselt antakse välja värskendusi, kuhu lisatakse uusi üksusi ja ülesandeid.

Android-s saate rakenduse

Torchlight: Infinite tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng ja alustage Leptise maailma päästmist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more