Järjehoidjad

Tõrvikuvalgus

Alternatiivsed nimed: Tõrvikuvalgus

Tõrvikuvalgus mängu online on arvutimäng, mis on välja töötatud žanri hack ja kaldkriips RPG.

Meetmed Mäng toimub väikelinnas mägismaal. On see mägi on väärtuslikke ressursse, mida kasutatakse maagiat. Aga see ei ole ainus väärtuslik ressurss, see on ohtlik kõigile elusorganismidele.

Pikk kivi mõju Ember inimene võib muutuda kinnisideeks või isegi muutuda koletiseks.

Lae Tõrvikuvalgus saad ametlik kodulehekülg, saates taotluse. Game kliendi download Torchlayt Võite ainult tasu ja kui sul on täielik kaheksateist aastat. Enne mängu, vaata video mängu kohta Tõrvikuvalgus. See video tutvustab teile põhijooned mängu.

In arvutimäng Tõrvikuvalgus klassides on kolme liiki:

1. Hävitaja (hävitaja) - on peategelane, kes on kõige sarnaneb klassikalist Barbarian. Ta on kapten Nujakka. Hävitaja töötab kõige vastupidavam armor ja Nujakka relvad. Põhirõhk väljatöötamise käigus selles klassis on atribuudid "kaitse" ning "jõud."

2. Alchemist (Alchemist) on peategelane, mis vastab tavaliselt klassikalise Magoo. See klass on parim pikamaa rünnakuid. Alchemist teab tohutu nagu tavaline ilm ja kaitsev. Lisaks võib ta kutsuda teisi olendeid. Ta omistab vajadusest arendada kaitse ja maagia.

3. Vanquisher (võitja) on peategelane, mis sarnaneb Amazon ja Assassin. See klass kasutab tulirelva, püünised, mürgid, erinevaid taktikalisi nippe. Töötada selles klassis on vaja osavust ja kaitse.

Kui arvuti mängu mängida Tõrvikuvalgus on erinevaid maastikke. Kõik territooriumid, mida iseloomustavad spetsiifilised geograafilised ja struktuurilised omadused, samuti koletised, mis asustavad seda.

Mäng on järgmist tüüpi asukohad:

1) Twilight Town - koht, kust alustada oma seiklus peategelane. See koht on ohutu ja ei ole koletised. Twilight Town, saad osta varustust.

2) Mine - on esimene koht, kus sa kohtub koletistega. Territory miinid täielikult laastatud, kuid võite otsustada, et koletised on siin suhteliselt hiljuti. Mõned kohad kalade.

3) Castle - koht, kus sa saad möödub kaevandused. Seal on palju püüniseid ja salajane toad. Lõpus selle taseme sa võitled esimene boss.

4) varemed Esther - see täitub linn, mis võtab teid kohe pärast lahingut koos boss. Liikuda selles valdkonnas on väga raske. Te peate ühendada teleporters.

5) Dungeon - on koht, mis näeb välja nagu suur hulk saari ühendavad sillad mesi ise. Koletised, siis kohtume siin sisalik olendid.

6) Underground Vangla - see vangla kompleks, mis asub sügaval maa all. Lõpus selle asukohta, siis kohtub oma boss.

7) Lost Castle - on üks kõige ohtlikumad kohad. Kala siin ei ole tavaline ja live-surnud päkapikud.

8) Black loss - on kõige ohtlikum koht mängus. Siin kohtub kõige tõsisem koletised.

Game Torchlayt täis erinevaid üritusi, salapärane kohtades ja põnevaid seiklusi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more