Järjehoidjad

Tõrvikuvalgus 2

Alternatiivsed nimed: Tõrvikuvalgus 2

Game Tõrvikuvalgus 2 on arvuti mäng väljatöötatud stiilis Action / RPG, mis ilmus 2012. See mäng on järg esimese mängu osa.

Lae Tõrvikuvalgus 2 saate tasuta ametlikul kodulehel, kuid teil on võimalik sel juhul ainult demo versiooni mängu. Täisversioon, saate alla laadida mänge Torchlayt 2 $ 9,99.

Vaata videot Tõrvikuvalgus 2 on soovitav iga uus mängija, kes ei tea põhijooned mängu. See video asub kohas mäng või youtube .

In mängu mängida Tõrvikuvalgus 2 kirjeldatud käesolevas aruandes, samuti näete mängureeglid nagu kohtuprotsessi video.

Ainult mängu Tõrvikuvalgus 2 klassid on jagatud 4 liiki:

1. Insener (insener) - see on karm võitleja lähedalt. Lisaks lähivõitlus, ta saab liituda võitlus at pikkade vahemaade puhul, kuid siis lähivõitlus suletakse teda. See klass on suunatud kohaldamise suurim summa kahju.

2. Peregrine (Outlander) - klass ekslemine nomaadid, mida kasutatakse lahingud olid relvad ja maagia nõrgim. Nad võivad kasutada ilm, et talitseda, uimastada ja aeglustada vaenlase. Mõned ilm võib suurendada rünnaku kiirus klass.

3. Berserker (Berserker) - on ainulaadne klassi, et kõige paremini avaldub lähivõitlus, kuid see on nõrgem kui vastupidavust Engineer. Eelis on see klass on kõrge kriitilist kahju ja suure rünnaku kiirust. Tervis Berserker klass on üsna nõrk, nii et teda saab hästi jälgida. See võib põhjustada liitlased ning kohaldada tohutu kurnav ilm mis vähendab tulemuslikkust vaenlased. Berserkers kõige sarnane klassikaline barbarid.

4. Mag Embera (Embermage) on klassi jäid, mis on sarnane klassikaline võlurid. Mages saab teostada rünnakuid kaugele, kuid samal ajal ja võidelda Nujakka. Mõned loitsud need võivad põhjustada igasuguseid kahju ja teha erinevaid lõkse. Magee Embera on võime teleport üllatus rünnak ja võime põgeneda lahinguväljal. Kas ilm massihävitusrelv, kuid sellest hoolimata on nad väga nõrgad.

Esimeses osa mängust oli ainult 3 klassi.

In-Game Tõrvikuvalgus II ei ole ainult ühe kasutaja olekus, kuid seal on veel võimalus, et lähi mäng cooperative mode. Maksimaalne inimeste arv selles režiimis - kuus. Mängida cooperative mode pead Interneti või lihtsalt kohalik ühendus.

Siiski tuleb märkida, et osalejate arv sõltub vastaste arv: rohkem mängijaid, seda rohkem vaenlasi. Mängureeglid ja selle läbimine ei ole muutunud.

Torchlayt Game 2 esimest osa on palju parandusi ja valmis palju üllatusi teile. Paigalda see oma arvutisse ja minna koos sõpradega või üksi põnev teekond.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more