Järjehoidjad

Piin

Alternatiivsed nimed: Piin

Piin Internetis - see on massiliselt multiplayer online rollimäng stiilis fantaasia, kus on ainulaadne atmosfäär Keskajal.

Piin online mäng ei nõua installi mäng klient, aga kui soovite, võite alla laadida ja installida, mis annab täiendavaid võimalusi mugavamaks mäng. Piin mängida igal populaarne brauser.

Algselt online mäng piin, predlagagaet activationless võimalus mängida ja otsustada ise, tasub registrtrovatsya ja uuesti mängida või mitte.

Kui test meeldis mäng, siis Next, me ei pea keeruline Registreeri piin: registriosakonnas väljale nimi tulevase isiksuse salasõna, e-mail, sünnikuupäev, vali sugu, sisestage spetsiaalse koodi nimetatud valdkonnas ja täielik kogu menetluse vastuvõtmise lepingu tingimusi. Registreerimine seda mängu piin lõpetanud, võite jätkata mäng!

Nii me loodud tegelaskuju estosnovne parameetrid: Kogemused, statistika, oskused, mõjutajad, Non-võitlus valikuid, pealkiri ja töös. Nüüd lähemalt kõiki neid võimalusi:

Experience - persrnazh saab ta võitleb

Artiklit - võitleb iseloomu, mis mõjutavad loomulikult lahing. Seal on põhiline statistika (Tugevus, elujõulisuse, Int) ja mudeli artikkel (Instinct, Composure, CELERITY, Agility)

Oskused - kõik need on jagatud rühmadesse (relvade omamise, Martial, Shield, General Development, liikuvus, meditsiini-, koolitus-, Magic)

Mõjutajad - need mõjutavad iseloom on eriline võidelda võimeid (Crit, dodging, Engagement, peegeldus), välja arvatud modifitseerijaid on antimodifikatory

Lahinguga mitteseotud parameetrid - omadused, millel ei ole otsest mõju võitluses (Valor, Karma, Level Pealkiri, klann, sünnikoht, vanus ja veel mõned)

Pealkiri - see sõltub kiirusest karma märgi ja vaprus

Addiction - Mängijad, kes on jõudnud viies tase on olemas, üks neljast kalduvustele (Light, Order, Chaos, Darkness).

Piin online mäng, kus on palju erinevaid hooneid, mis asuvad linna Macondo. Siin on lühike nimekiri nende hoonete: Pood märjuke Bank, Version, Battle Citadel haigla, sepp, Marketplace, Stone War Coast.

Hoonetes mängu palju eri kohtades, kuid kõige tähtsam, kohad on - täitmise koht ja piirkond Five Points.

Piin online mäng on hästi arenenud kauplemise süsteemi. Seal on pood (kust saab osta või müüa kaupa), Marketplace (siia võite esitada oma taotluse kaupade müük), oksjon ja pakkumised.

Selles mängus on neli liiki valuutades. See: Thaler (põhivaluuta mängust), Solid (saab osta "päris"), Kroon (analoog solidus, kuid erinevus on selles, et nad ei saa üle teiste tähemärki) Nortmarki (nad saavad rännakuid ja meelitas viited).

Et mängida mängu online piin tõhusalt arsenal mäng on väga suur valik esemeid ja relvi. Siin on mõned asjad mängus: käevõrud, Armor, Dubina, pistodad, sõrmused, odad, mõõgad, kingad, kaelakeed, kindad, vööd, sõrmused, kirved, kiivrid, kilbid ja rohkem, mitte vähem kasulik mängud.

Muidugi, nagu paljud teised mängud, on olendid, et saate taltsutada ja mis aitab võidelda. Kontroll-loomade lahingus ei ole vajalik, see üksi teeb otsuseid, mis põhinevad olukorra ning anda vajalikku abi. Kõik loomad on oma eripära, mis mõjutab nende võimet võidelda seda: Life Armor, kahju streigi tsoon. Loom saab osta kauplustes, Exchange, on enampakkumisel või pakkumine.

Mängi mängu online piin olla läbi palju erinevaid külalistele, kelle lõpetamist antakse teatud hüved.

Mäng on võimalus liituda Clan ja Guild või luua neile.

Kui mängu ajal tekib mõne mängu küsimusi, võite küsida toetust.

Selle läbivaatamise üksikasjad ei ole kõik funktsioonid mäng, seal on palju huvitavaid funktsioone. Eraldub see kõik lihtsalt piin online registreerimine. Niisiis, ma loodan, et mängida piin ei saa igav!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more