Järjehoidjad

Tormgard

Alternatiivsed nimed: Tormgard

Tormgard Internetis - on tasuta veebipõhine mäng, mis on täis seiklus. Seal on loodusliku kohtades, iidsed varemed ja tume Dungeons, mis on vaja ületada oma vaenlasi, võttes oma aardeid! Mäng on esitatud kujul teatud pildiraamat, kus mängija saab õppida see salapärane maailm, mis on täis maagiat ja muinasjutt tähemärki. ...

Alustuseks Tormgard mängida, me ei vaja mitte ainult keeruline Registreeri Tormgard: teil on vaja sisestada oma kasutajanimi, parool ja e-posti registreerimise valdkonnas. Siin vprintsype teha seda mängu Tormgard Register, võite alustada valides svogo tulevane kangelane. Esialgu pead valima korrusel ja üks neli võistlussõitu - Human, Elf, Dwarf, Half-orc. Järgmisena valid oma kangelane tuleviku elukutse. Vaatame neid elukutseid. Nii:

Man - saadaval on sellised kutsealad nagu barbaarne, Priest, Warrior, Knight, Ranger ja Dodger.

Elf - saadaval on sellised kutsealad nagu sõdalane, preester, Ranger ja Dodger.

Dwarf - saadaval on sellised kutsealad nagu Priest ja Warrior.

Half-orc - saadaval on sellised kutsealad nagu barbaarne, Warrior ja Ranger.

Tuleb märkida, et online-mäng Tormgard, võite luua mitu märki ühe konto alt (see annab teile võimaluse mängida erinevate rasside ja erinevad ametid).

In Tormgard online mängu, iga märk on põhiomadused, näiteks tugevust, osavus, Tarkus, Life Points, rünnak ja kaitse. Kasvav mängu tase nende omadusi, olema tähelepanelik ihnim võimalusi, kuna see sõltub teie edasi võidelda võime. Peale nende omaduste, ei unusta selliseid näitajaid nagu tase ja kogemust.

Play mäng Tormgard võrgumängurite olla imeline ja salapärane kohtades, mis on täis ohte ja seiklusi. Game kohtades Tormgard online klassifitseeritud kolme liiki: City, avar ja Dungeons. Kõik need kohad on oma eripärad ja mõisteid:

City - koht, kus kangelane alustab oma teekonda selles mängus.

Space - siin sa pead minema läbi roheline heinamaa, tumedad metsad, haisev mülgas ja ohtlik mägi. Siit leiad aare komistama lõks või vaenlased kohtuda, peksmine, mis kangelane saab kuld, kogemuste ja trofeed, mis saab siis müüa tagasi linna. Üks eripära on see asukoht on nende ohutus.

Dungeons - on salajased, et ei saa kõik surelikud. Siin Peale tavaliste vaenlaste elada tugev eliit koletised ja ülemused. Iga Dungeon on rida mini-külalistele on möödas, oma kangelane suudab tegeleda peamine boss selle koopasse, võitu sa, on helde tasu.

Tormgard online mäng on nn Salasuhe: Fight (võitleb vaenlased ja koletised) Õnnetusjuhtumi (võimalusega alla lõksu) ja õnnelik leid (leitud kogused kulda, palju kordi rohkem valmis võitleb).

Tormgard online mäng on oma valuuta, kuld ja plaatina.

Noh, siis on soov mängida mängu online Tormgard? Kui jah, siis kontrollige Tormgard ootab sind!

Ja lõpuks, me võime öelda, et mängides Tormgard olla päris huvitav.

Niisiis, ei raiska aega, tõestada kõigile, et sa oled parim!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more